lek. med. Paweł Gruszecki

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

NIE POLECAM 3 minuty rozmowy kosztowały mnie 200zł jestem w ciąży poszłam z poważnym problemem ginekologiczno-onkologicznym a Pan doktor kazał mi szukać sobie informacji i miejsca gdzie można wykonać różne zabiegi w internecie doradził mi zabieg przez który jak się pózniej okazało mogłam stracić dziecko zero poważnego podejścia do pacjenta nawet nie zajrzał do karty ciąży czy innych dokumentów TRAGEDIA jak widać najważniejsza kasa

Świetny lekarze, bez problemu robi wszystkie badania. Będąc u tego lekarza czuje się pod dobra opieką. Polecam

DR.GRUSZECKI PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ,JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z JEGO PRACY,DZIĘKI NIEMU URODZIŁAM ZDROWĄ,ŚLICZNĄ CÓRECZKE,POLECAM GO KAŻDEJ KOBIECIE,MOJĄ NASTĘPNĄ CIĄŻĘ TEŻ BĘDZIE PROWADZIŁ,POZDRAWIAM