dr n. med. Paweł Grzelakowski

Kardiolog

Lekarz jakich mało.Po prostu wspaniały człowiek i specjalista.

Lekarz jakich mało.Po prostu wspaniały człowiek i specjalista.

Wybrałem pana doktora z rankingu dla mojej mamy i się nie zawiodłem. Chodziło o nadciśnienie, bóle serca itp. Pan doktor przeanalizował stan chorobowy oraz dotychczas zażywane leki przepisane przez innego lekarza, które nie przynosiły pozytywnego skutku. Część z nich kazał odstawić i coś tam jeszcze zapisał. Stan zdrowia po nowej kuracji jest zdecydowanie lepszy. To też o czymś świadczy: http://www.iwsz.wp.mil.pl/pl/1_127.html

To też o czymś świadczy: http://www.iwsz.wp.mil.pl/pl/1_127.html

Bardzo dobry lekarz potrafi leczyć kompleksowo a co najwazniejsze diagnozuje pacjenta a ne wciska pigółki by miec go z głowy.

Pan Doktor Paweł Grzelakowski do pacjenta podchodzi z wielką cierpliwością, życzliwością i wspaniałym poczuciu humoru,co jest bardzo ważne w chorobie. Wielki szacunek i wdzięczność Panie Doktorze E.i W.z Bydgoszczy

Wielki szacunek i wdzięczność Panie Doktorze
E.i W.z Bydgoszczy

Pan Doktor Paweł Grzelakowski to wspaniały lekarz i człowiek .Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu/jak jest potrzeba to i swój prywatny/.Stawia super trafne diagnozy.W sposób obrazowy i cierpliwy przekazuje informacje o chorobie.Polecam PANA DOKTORA PAWŁA GRZELAKOWSKIEGO.