lekarz Paweł Hajdamowicz

Dziwi mnie bardzo opinia, lekarz zdecydowanie sympatyczny ale na tym jego fachowość się kończy. Mojemu dziecku, wcześniakowi tak wyliczyl ilość podawanego żelaza (6-krotnie za niską!!!), że skonczyło sie na anemii. Badań oczywiście nie zlecił, samą coś mnie tknęło i zrobiłam mu morfologię i żelazo. Synek ma bardzo wrażliwy układ trawienny więc dodatkowo żelazo podawane w końskich dawkach żeby wyciągnąć go na prostą powoduje niemiłosierne boleści brzuszka z którymi niestety nic nie da się zrobić. A suplementacja potrwa teraz miesiącami!. Dziecko było spokojne i pogodne a teraz krzyczy z bulu po kilkanaście godzin pod rząd, a mnie pozostaje jedynie patrzeć i przytulać bo w żaden sposób nie da się mu pomóc. A wystarczyło podawać cały czas niewielką (ale w prawidłowej ilości) dawkę profilaktyczną i dolegliwości by nie było. Panu doktorowi dziękujemy za piekło jakie zafundował nam na następne miesiące. Dodam jeszcze, że jak zapytałam o dawkowanie to nie potrafił odpowiedzieć tylko szukał w internecie. Pewnie na jakimś forum internetowym styudiował medycynę! Radzę się poważnie zastanowić zanim ktoś do niego pójdzie i nie dać się zwieźć wrażeniu "lekarza z podejściem", wolę bez podejścia ale kompetentnego!

Dobry lekarz, kompetenty, bardzo pomocny i nie ma problemów z umówienie na wizytę.

To zdecydowanie najlepszy internista u jakiego kiedykolwiek się leczyłem, wiedza i fachwośc Pana doktora wsparte wysoką kulturą osobistą i chęcią pomocy pacjentowi , sprawią że z czystym sumieniem mogę polecić Go innym pacjentom .

najlepszy lekarz rodzinny u jakiego byłem

najlepszy lekarz rodzinny u jakiego byłem