lekarz Paweł Hylewski

Lekarz rodzinny

Pan Doktor posiada dużą wiedzę jest rzeczowy a przy tym bardzo miły. Każda wizyta zaczyna się szczegółowym wywiadem. W moim przypadku zawsze nieomylny. Leczy po kolei każdą chorobę. Polecam.

Bardzo dobre podejscie do pacjenta super atmosfera podczas wizyty trafne leki ktore pozwalaja dziecku uniknac antybiotykow. Polecam

Miły, spokojny, kompetentny. Trafnie stwierdził zespół jelita drażliwego, skierował na dodatkowe badania aby wykluczyc inne choroby. Polecam

Mimo młodego wieku jak na lekarza, pan doktor trafnie zmienił mi leki na nadciśnienie ( nie musiałem czekać kilka miesięcy na wizytę u Kardiologa ), wszystko wytłumaczył i wyznaczył kolejną kontrolna wizyte. Zobaczymy jak będzie dalej.

Zobaczymy jak będzie dalej.

Lekarz bardzo kompetentny, potrafi pomóc pacjentowi, podchodzi do niego kompleksowo, tłumaczy chorobę, nie bez znaczenia jest również fakt, że potrafi pomóc małym dzieciom. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc mojej córci.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Łódź"?

Andrzej Mandat

Przychodnia okulistyczno-stomatologiczna