dr Paweł Jachowski

Dr Jachowski poświęca bardzo dużo czasu na wizycie lekarskiej, nie śpieszy się, wykonuje wszystkie badania. Na pierwszej wizycie (w cenie jak za zwykłą wizytę, bez dodatkowych opłat) wykonał wywiad lekarski, sprawdził wszystkie wyniki badań, które przyniosłam, pobrał cytologię, wykonał usg narządów rodnych, piersi i tarczycy. Całość trwała ponad 0,5h. Wszystko wyjaśnił, nie zbywał, zachęcił do kontaktu telefonicznego w razie problemów / pytań. Recepty na stałe leki otrzymuję bez wizyty (a więc bezpłatnie) - albo odbieram je albo dostaję pocztą. To mój lekarz już na stałe :)

Witam:) Z wielką przyjemnością mam ochotę się podzielić mega pozytywną opinia doktora Pawła Jachowskiego:) Byłam u różnych ginekologów (jak zresztą zapewne każda z WAS) w poszukiwaniu tego najlepszego;) I wreszcie znalazłam:) Przemiły,odpowie na wszystkie nurtujące nas pytania,przeprowadza bardzo dokładnie każde badanie,udziela porad,stara się w 100% by każda pacjentka wyszła z gabinetu uśmiechnięta :) W razie potrzeb kieruję na dodatkowe badania:) .W gabinecie nie czujemy się skrępowane:) No i muszę dodać.że jest bardzo przystojny :) ;) ;) Także wystawiam mega POZYTYW za całokształt:) oby więcej takich lekarzy ;) Do takich jak Paweł Jachowski chodzi się z przyjemnością :) Pozdrawiam :)

Bardzo gorąco polecam dr Jachowskiego. Zmieniałam w trakcie ciąży lekarza właśnie na dr Jachowskiego. Bez problemu mnie przyjął. Wizyty na wysokim poziomie, profesjonalne podejście. Wszystko objaśnia jak należy. Kontakt telefoniczny w razie problemów. Nie zostawia pacjentki na lodzie. Jestem z Kalisza, więc w razie problemów doradzał, gdzie i do kogo mam się udać pod jego nieobecność. Nie spotkałam bardziej życzliwego i fachowego ginekologa niż dr Jachowskiego. Polecam z czystym sumieniem

Jestem pacjentką dr.Jachowskiego w Kaliszu. Jest rewelacyjny! Miły,sympatyczny,kulturalny.Nie patrzy na zegarek co dla mnie jest bardzo ważne.Nie powoduje skrępowania mimo że jest bardzo przystojny.Prowadzi moją pierwszą ciąże,wszystko konkretnie i rzeczowo mi wyjaśnia. Jetem bardzo zadowolona i dzidziuś też:)))

Wspanialy lekarz ! Przede wszystkim ma dobre serce i oczywiscie madry rozum ;) zwiedzilam ze wzgledu na swoj problem wiele gabinetow, ale u Doktora juz zostaje i nie szukam dalej specjalisty. Godny polecenia w 100%

Chyba Pan przegina. Dr ma mnóstwo pacj i nie jest w stanie wszystkie "niańczyć". po to sa zespoły lekarzy zeby zająć się kompleksowo i wspolnie. Myśle że Pana żona nie była lekarka bo chodziłaby do innego lekarza ze specjalizacją pełną i druga sprawa że u dr lekarki nie płacą

Nie jestem kobietą ale mężem pacjentki dr Jachowskiego ( opinia mojej żony jest zamieszczona poniżej)i chciałbym dodać parę słów od siebie: faktycznie dr jest miły, sympatyczny etc. w gabinecie prywatnym, natomiast w szpitalu zwrot o 360 stopni, przykre. Razem z żoną chodziliśmy do Niego prywatnie 2 lata (podejrzenie endo u żony, co potwierdziła to laparoskopia)ponieważ nie mogliśmy mieć dzieci. Dr przez te 2 lata nie zwrócił uwagi na fatalne wyniki badań hormonalnych żony, tylko zalecił laparoskopię,której sam nie przeprowadził. W lutym żona miała HSG, które jak dr stwierdził jest niezbędne do diagnostyki niepłodności (dodam tylko, że żona podczas laparoskopii miała sprawdzane jajowody i oba były drożne).I tu znowu niespodzianka-dr nawet nie pofatygował się, aby wykonać to badanie, co jak później się okazało nie mogło być przez niego zrobione, gdyż położna nas poinformowała, że dr nie ma kwalifikacji aby je wykonać, więc wykonał je ktoś inny a dr Jachowski nawet nie zainteresował się jaki jest wynik badania, chociaż to On był lekarzem prowadzącym. Nie wiem co wpływa tak na dr ale zauważyłem, że nie mając jeszcze specjalizacji dr dawał z siebie wszystko, a teraz no cóż..........Szkoda słów.Zmieniamy lekarza, ponieważ 2 lata zmarnowane i żadnych odpowiedzi. Myślę, że dr nie radzi sobie z trudnymi przypadkami, ale powinien to powiedzieć otwarcie a nie się chować za innych. Szkoda

Witam, jakiś czas temu wystawiłam doktorowi najwyższe oceny, ale to niestety się zmieniło. Do momentu jak chodziłam do niego prywatnie wszystko było ok. Niestety będąc w szpitalu gdzie dr przeprowadzał laparoskopię zachowanie dr zmieniło się o 180 stopni-był nieuprzejmy,badanie przez niego przeprowadzone było tak bolesne, że wyszłam z gabinetu mając łzy w oczach, podsuwając formularz zgody na operację nic nie wytłumaczył tłumacząc się brakiem czasu. Po operacji nie powiedział mi co zrobił, jakie jest rokowanie, nie przyszedł nawet do mnie i nie zapytał tak po ludzku jak się czuję -wszystkiego dowiedziałam się od lekarza dyżurnego. Szkoda, bo myślałam, że już znalazłam swojego ginekologa, niestety myliłam się. Ja również jestem lekarką i wiem co to teraz znaczy- prawdziwego lekarza poznaje się po tym jaki jest w państwowej placówce a nie w prywatnym gabinecie, gdzie się uśmiecha i jest się miłym, aby nie stracić pacjentów.Bardzo żałuję doktorze, że musiałam mieć operację aby zobaczyć jakim naprawdę jest Pan lekarzem.

Bardzo kompetentny i jednocześnie symaptyczny lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania w sposób zrozumiały. Troszczy się zarowno o dobro kobiety jak i dziecka, nie zapomina też o przyszłym tacie. Naprawdę polecam.

Dr Jachowski to jeden z najlepszych ginekologów jakich znam. Jestem jego pacjentką od 2 lat i od tego czasu dr robi wszystko abym w końcu została mamą.Dr w gabinecie poświęca kobiecie tyle czasu ile potrzeba i nie patrzy na zegarek, że czas na następną pacjentkę.Jest taktowny, delikatny, wszystko dokładnie wyjaśnia. Jakiś czas temu miałam laparoskopię i proszę mi wierzyć byłam tak samo traktowana i otoczona opieką jak w gabinecie prywatnym.Dziękuję doktorze za opiekę zarówno przed jak i po operacji, jest Pan fantastycznym człowiekiem, jednocześnie mam nadzieję-wierzę w to, że z Pana pomocą zostanę w końcu mamą.