dr Paweł Jachowski

Witam:) Z wielką przyjemnością mam ochotę się podzielić mega pozytywną opinia doktora Pawła Jachowskiego:) Byłam u różnych ginekologów (jak zresztą zapewne każda z WAS) w poszukiwaniu tego najlepszego;) I wreszcie znalazłam:) Przemiły,odpowie na wszystkie nurtujące nas pytania,przeprowadza bardzo dokładnie każde badanie,udziela porad,stara się w 100% by każda pacjentka wyszła z gabinetu uśmiechnięta :) W razie potrzeb kieruję na dodatkowe badania:) .W gabinecie nie czujemy się skrępowane:) No i muszę dodać.że jest bardzo przystojny :) ;) ;) Także wystawiam mega POZYTYW za całokształt:) oby więcej takich lekarzy ;) Do takich jak Paweł Jachowski chodzi się z przyjemnością :) Pozdrawiam :)

Bardzo gorąco polecam dr Jachowskiego. Zmieniałam w trakcie ciąży lekarza właśnie na dr Jachowskiego. Bez problemu mnie przyjął. Wizyty na wysokim poziomie, profesjonalne podejście. Wszystko objaśnia jak należy. Kontakt telefoniczny w razie problemów. Nie zostawia pacjentki na lodzie. Jestem z Kalisza, więc w razie problemów doradzał, gdzie i do kogo mam się udać pod jego nieobecność. Nie spotkałam bardziej życzliwego i fachowego ginekologa niż dr Jachowskiego. Polecam z czystym sumieniem

Jestem pacjentką dr.Jachowskiego w Kaliszu. Jest rewelacyjny! Miły,sympatyczny,kulturalny.Nie patrzy na zegarek co dla mnie jest bardzo ważne.Nie powoduje skrępowania mimo że jest bardzo przystojny.Prowadzi moją pierwszą ciąże,wszystko konkretnie i rzeczowo mi wyjaśnia. Jetem bardzo zadowolona i dzidziuś też:)))

Wspanialy lekarz ! Przede wszystkim ma dobre serce i oczywiscie madry rozum ;) zwiedzilam ze wzgledu na swoj problem wiele gabinetow, ale u Doktora juz zostaje i nie szukam dalej specjalisty. Godny polecenia w 100%

Chyba Pan przegina. Dr ma mnóstwo pacj i nie jest w stanie wszystkie "niańczyć". po to sa zespoły lekarzy zeby zająć się kompleksowo i wspolnie. Myśle że Pana żona nie była lekarka bo chodziłaby do innego lekarza ze specjalizacją pełną i druga sprawa że u dr lekarki nie płacą

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety