lekarz Paweł Jędrzejczak

Nie wiem, po co ten lekarz siedzi w przychodni. Przyjechałam z bólem, ale mnie nie przyjął, chociaż nie miał żadnego pacjenta. Nie polecam

Szkoda czasu i tak wam nie pomoże Lepiej znależć z prawdziwego zdarzenia ortopedę a nie lekarza na pieczątce...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Piszę z Przychodni na Milionowej.Macie rację tutaj to samo.Ten co pisał wcześniej może ma swój prywatny gabinet i dlatego.

Jest nieuprzejmy arogancki tłumaczy dawkowanie lekarstw tak jakby mówił do siebie Nic z tego nie zrozumiałam.Wypisuje jak poście wyżej drogie lekarstwa w kilku aptekach ich w ogóle nie mieli.Nie obejrzał mi nogi.

Nie nadaje się do niczego Traktuje człowieka jak przedmiot Przepisuje lekarstwa których nie można dostać albo są bardzo drogie Nawet nie obejrzał mojej ręki Za dużo pracy Być może ci co tak dobrze piszą to byli w prywatnym gabinecie jeśli taki ma Ostrzegłem wszystkich zanjomych jak tylko mogłem

Pomimo tego, że trafiłem do Pana Jędrzejczaka z relatywnie niewielkim urazem, spotkałem się nie ze zdawkowym (co się niestety często zdarza), a z gruntownym, zaangażowanym i bardzo życzliwym podejściem. Wszystko przebiegło jak trzeba: wywiad, diagnostyka, sposób leczenia, kontakt w ramach leczenia - gdybym nawet chciał, to nie mam się do czego "przyczepić" :). Sądzę, że jest to lekarz kompetentny i odpowiedzialny, a przy tym komunikatywny, otwarty na dyskusję i wyrozumiały - raczej nie popadający w rutynę, a w konsekwencji godny zaufania. Z pełną świadomością polecam.

Szukałam dobrego ortopedy od kręgosłupa i znalazłam. Wystarczyło 5 minut żebyśmy się zrozumieli, zrobił to co powinien i jestem zadowolona. POLECAM i napewno będę do niego wracać.

super lekarz,słucha pacjenta,zna się na swojej pracy i leczy,a nie odsyła do kogoś innego jak to zwykle bywa.bardzo mi pomógł i polecam tego lekarza każdemu kto szuka dobrego ortopedy.

Jest okropnym lekarzem.taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.

Uprzejmy, rzeczowy, nastwiony na leczenie i pomoc pacjentom, a przy tym fachowiec. Bez ściemniania i spychologii. Polecam

Polecam