lekarz Paweł Jędrzejczak

Ortopeda

Pomimo tego, że trafiłem do Pana Jędrzejczaka z relatywnie niewielkim urazem, spotkałem się nie ze zdawkowym (co się niestety często zdarza), a z gruntownym, zaangażowanym i bardzo życzliwym podejściem. Wszystko przebiegło jak trzeba: wywiad, diagnostyka, sposób leczenia, kontakt w ramach leczenia - gdybym nawet chciał, to nie mam się do czego "przyczepić" :). Sądzę, że jest to lekarz kompetentny i odpowiedzialny, a przy tym komunikatywny, otwarty na dyskusję i wyrozumiały - raczej nie popadający w rutynę, a w konsekwencji godny zaufania. Z pełną świadomością polecam.

Szukałam dobrego ortopedy od kręgosłupa i znalazłam. Wystarczyło 5 minut żebyśmy się zrozumieli, zrobił to co powinien i jestem zadowolona. POLECAM i napewno będę do niego wracać.

super lekarz,słucha pacjenta,zna się na swojej pracy i leczy,a nie odsyła do kogoś innego jak to zwykle bywa.bardzo mi pomógł i polecam tego lekarza każdemu kto szuka dobrego ortopedy.

Jest okropnym lekarzem.taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.

Uprzejmy, rzeczowy, nastwiony na leczenie i pomoc pacjentom, a przy tym fachowiec. Bez ściemniania i spychologii. Polecam

Polecam

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Łódź"?

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46