lekarz Paweł Jedynak

Ginekolog położnik, USG, RTG

Nie polecam, będąc na swojej pierwszej wizycie u ginekologa oczekiwałam profesjonalizmu i wytłumaczenia ale go nie uzyskałam. Jedynie zostałam na straszona operacją, pan doktor powiedział że mam torbiel na jajniku i trzeba usunąć cały jajnik jak najszybciej bo w każdym momencie może pęknąć. Poszłam do 2 innych ginekologów w mieście, po badaniu usg stwierdzili że nie ma żadnej torbieli. Gdybym nie poszła do innego ginekologa, nie potrzebnie usunięto by mi jajnik.

Nie wiem skąd tyle niepochlebnych opinii na temat pana Jedynaka. Byłam u niego kilka razy na kasę chorych, później raz prywatnie i nie zauważyłam żadnej różnicy w traktowaniu. Dla mnie nie był ani chamski ani niemiły. Dokładnie mi wszystko wytłumaczył, odpowiadał na każde moje pytanie, ja jestem z niego zdecydowanie zadowolona.

U pana doktora Pawła Jedynaka byłam dwa razy i sądze,że o te 2 razy za dużo.Brakuje mu kultury osobistej,swoje pacjentki z Narodowego Funduszu Zdrowia traktuje bardzo zle,krzyczy na pajentów,jest nieuprzejmy,arogancki.Strach zapytać go o cokolwiek,bo może odpowiedzieć sarkastycznie.Nie szanuje swoich pacjentek.Woli porozmawiać ze znajomym przez komórkę,a swoją pacjentkę ignorować.Nikomu nie polecam wizyty u niego.To jest najgorszy ginekolog jakiego poznalam w całym moim życiu.Odechciewa się żyć przez takich lekarzy.

Kompetentny, empatyczny, doskonały fachowiec i specjalista

Kompetentny, empatyczny, doskonały fachowiec i specjalista

doskonaly fachowiec dzieki ktoremu dalej ciesze sie zdrowiem i zyciem

doskonaly fachowiec dzieki ktoremu dalej ciesze sie zdrowiem i zyciem

miewa różne humory, lubi majętne pacjentki, zdarza mu się kłamać. Generalnie pacjentki z prywatnego są dużo lepiej przez niego traktowane. Moją ciąże poprowadził ok i nie mogę mu nic zarzucić , ale obserwowałam jego podejście do pacjentek w szpitalu, które były z "państwówki", dla mnie było oburzjące.

miewa różne humory, lubi majętne pacjentki,
zdarza mu się kłamać. Generalnie pacjentki z prywatnego
są dużo lepiej przez niego traktowane.
Moją ciąże poprowadził ok i nie mogę mu nic zarzucić ,
ale obserwowałam jego podejście do pacjentek w szpitalu,
które były z "państwówki", dla mnie było oburzjące.

A ja jestem bardzo zadowolona. Miły, zdecydowany, kompetentny, skuteczny. Moze ktoś trafił na jego zmęczenie czy złe samopoczucue , ale myslę , ze jak ktoś jest dobry fachowcem i dużo pracuje to lepiej mu czasem wybaczyć zły humor niż chodzić do miłego , ale nie znającego się na rzeczy. Swietne jest to , ze zawsze bez patrzenia do karty pamięta szczegoły.

Dziwię się że tacy ludzie wykonują zawód lekarza.Takiego chamstwa i prostactwa wobec pacjentek w życiu nie widziałam. To jakiś absurd że ten człowiek jest w dalszym ciągu wpuszczany na oddział.Jego praca nie jest związana ze sprzedażą luksusowych samochodów( bo wtedy nie sprzedałby żadnego ) tylko ma ścisły związek z życiem i zdrowiem kobiety i ich maleńkich dzieci.Zwracam się do przełożonych : zróbcie COŚ Z TYM PROBLEMEM bo tak dalej byc nie powinno.

Lekarz powinien być uprzejmy, a nie na samym początku pokazywać swoją wyższość, bo z czym jesteśmy gorsi My Pacjenci ?