lekarz Paweł Jeżo

Psychiatra

2,9
2,9

Świetny lekarz, polecam! Mam bardzo dobre zdanie na temat tego pana doktora. Bardzo sympatyczny i uprzejmy. Ma rewelacyjne podejście do pacjenta.

ze swojego doświadczenia bardzo polecam tego lekarza, mimo młodego wieku zna się na tym co robi i robi to dobrze. bardzo mi pomógł wyjść na prostą. Świetny specjalista polecam!

Doktor prowadził mnie w szpitalu i pomógł mi i mojej rodzinie, teraz nadal u się u niego leczę.

Miły, uprzejmy, choć zdystansowany (co w przypadku tej specjalności może być zaletą). Jego komentarze dają do myślenia.

Rozmowa z lekarzem na oddziale- diagnoza hipochondria. Dodam, że lekarz nieuprzejmy, nie słucha, tylko wręcz narzuca pacjentowi odpowiedzi. Poświęcony czas pozostawia wiele do zyczenia, bez słowa wychodzi z gabinetu. zero wyjaśnień. brak kompetencji i zero empatii. Dodam, że diagnoza błędna- dwa dni później stwierdzenie ostrego zapalenia tkanki łącznej i nerwów czaszkowych. Pacjentka ze śląska

beznadziejny lekarz rozmowa z nim to totalna porażka.nie polecam w żadnym wypadku. Beata!

Nie znam lekarza osobiście, ale koleżanka trafiła do tego pana Dr i leżała pod jego opieka na oddziale, i wyszła w gorszym stanie niż do niego trafiła! Chyba świadczy to o jednym. Kilka razy chciałam z nim porozmawiać,ale za każdym razem, czekałam a lekarz nie przyszedł!

Niestety nie udało mi się nawiązać kontaktu z p. doktorem, dostałam kolejną porcję leków, które pewnie, jak poprzednie, wylądują w koszu.Lekarzowi brakuje cierpliwości (może tylko do starszych pacjentów?) nie słucha ich racji, nie informuje o przepisywanych lekach. NIE POLECAM. Jolanta Sułkowska

Polecam tego lekarza. Jest miły, kompetentny i bardzo empatyczny.

Polecam tego lekarza. Jest miły, kompetentny i bardzo empatyczny.

Okropny lekarz, nie polecam! jest to przyszły pan dr który nie ma podejścia do pacjenta, nie słucha o czym pacjent mówi. Sugeruje od razu odpowiedź, wręcz je narzuca. tak mnie leczył że przez niego wylądowałem w innym szpitalu.