lekarz Paweł Juza

Internista

Jako pacjentka Pana Doktora Pawła Juzy jestem wdzięczna za doskonały efekt przeprowadzonych zabiegów skleroterapii. Posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie, dzięki którym potrafi wyleczyć długotrwałe owrzodzenie podudzi oraz pozbyć się żylaków Nie mam już żylaków oraz owrzodzenia i skończyło się moje cierpienie z tego powodu. Znakomity specjalista, wspaniały człowiek. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Znakomity specjalista, wspaniały człowiek.
Z całą odpowiedzialnością polecam.

Bardzo dobry specjalista, leczyłam u niego żylaki z bardzo dobrym efektem. Tę opinie piszę po 2 latach od zakończenia leczenia efekt jest bardzo dobry. Gorąco polecam Pana Doktora.

W stu procentach polecam tego lekarza wykonał mi bardzo szybko i sprawnie laserowy zabieg usunięcia żylaków . Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy i wysłucha co kogo boli i martwi. Jestem naprawdę pod wrażeniem Jego podejścia do pacjenta.

Na początku chciałam podziękować moim koleżankom Kasi I Ani , ze poleciły mi Pana dr Pawła Juzę. Faktycznie efekty po przeprowadzonych zabiegach usuwania żylaków przeszły całkowicie moje oczekiwania. Miałam zastosowane leczenie laserem a potem mikroflebektomia i mikroskleroterapia. Całość leczenia trwała ok 6 miesięcy. Wizyty średnio co 1,5 miesiąca. Do niedawna krępowałam się chodzić nawet w pełni kryjących rajstopach. Spodnie to był mój podstawowy ubiór.Teraz na powrót chodzę w sukienkach powyżej kolana. Poza tym zniknęły obrzęki i uciążliwe uczucie ciężkości nóg.

Miałam leczone u Pana Dr Juzy żylaki kończyn laserem i zamykanie torbieli Backera pod kolanem. Minął rok efekty są bardzo dobre. Mogę chodzić w krótkich sukienkach i nie boli mnie kolano przy chodzeniu. Lekarz bardzo rzetelny, tłumaczy dokładnie przebieg leczenia. Miałam w sumie kilka wizyt za każdym razem byłam dokładnie badana. Lekarz spokojnie wykonuje swoje zabiegi nie spieszy się . Polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Internista Wojnicz"?

Demokracji 25

ul. Mokra 6