lekarz Paweł Juza

To jest naprawdę superspec. Nie dość , że wyleczył mi żylaki, to dodatkowo ustawił mi leczenie nadciśnienie , z którym miałam cały czas problemy w postaci dużych wahań.Teraz jest dobrze. Piszę tę opinie po roku od zakończenia leczenia . Jest OK.

Jako pacjentka Pana Doktora Pawła Juzy jestem wdzięczna za doskonały efekt przeprowadzonych zabiegów skleroterapii. Posiada ogromną wiedzę i bogate doświadczenie, dzięki którym potrafi wyleczyć długotrwałe owrzodzenie podudzi oraz pozbyć się żylaków Nie mam już żylaków oraz owrzodzenia i skończyło się moje cierpienie z tego powodu. Znakomity specjalista, wspaniały człowiek. Z całą odpowiedzialnością polecam.

Znakomity specjalista, wspaniały człowiek.
Z całą odpowiedzialnością polecam.

Bardzo dobry specjalista, leczyłam u niego żylaki z bardzo dobrym efektem. Tę opinie piszę po 2 latach od zakończenia leczenia efekt jest bardzo dobry. Gorąco polecam Pana Doktora.

W stu procentach polecam tego lekarza wykonał mi bardzo szybko i sprawnie laserowy zabieg usunięcia żylaków . Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy i wysłucha co kogo boli i martwi. Jestem naprawdę pod wrażeniem Jego podejścia do pacjenta.

Na początku chciałam podziękować moim koleżankom Kasi I Ani , ze poleciły mi Pana dr Pawła Juzę. Faktycznie efekty po przeprowadzonych zabiegach usuwania żylaków przeszły całkowicie moje oczekiwania. Miałam zastosowane leczenie laserem a potem mikroflebektomia i mikroskleroterapia. Całość leczenia trwała ok 6 miesięcy. Wizyty średnio co 1,5 miesiąca. Do niedawna krępowałam się chodzić nawet w pełni kryjących rajstopach. Spodnie to był mój podstawowy ubiór.Teraz na powrót chodzę w sukienkach powyżej kolana. Poza tym zniknęły obrzęki i uciążliwe uczucie ciężkości nóg.

Miałam leczone u Pana Dr Juzy żylaki kończyn laserem i zamykanie torbieli Backera pod kolanem. Minął rok efekty są bardzo dobre. Mogę chodzić w krótkich sukienkach i nie boli mnie kolano przy chodzeniu. Lekarz bardzo rzetelny, tłumaczy dokładnie przebieg leczenia. Miałam w sumie kilka wizyt za każdym razem byłam dokładnie badana. Lekarz spokojnie wykonuje swoje zabiegi nie spieszy się . Polecam tego lekarza.

Profesjonalny, uczciwy i rzeczowy . Przeprowadził u mnie zabieg laserowy usunięcia żylaków. Jestem bardzo zadowolona z efektów poza tym pan Dr bardzo uprzejmy wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył bardzo serdecznie polecam jego klinikę Holi-Med w Dębnie.

Osiem miesięcy temu miałem laserową operację żylaków systemem EVLT. Teraz po czasie mogę stwierdzić, że miałem ogromne szczęście , że trafiłem do doktora Juzy. Pełen profesjonalizm, ogromny szacunek dla jego wiedzy, podejścia do pacjenta i poświęcony czas. Życzyłbym sobie, aby takich lekarzy jak on było jak najwięcej!

Bardzo dobry flebolog. Dokładnie diagnozuje i omawia proponowany sposób leczenia. Miałam bardzo duże żylaki na obu nogach. Pan Doktor Juza usunął mi największe metodą wewnątrzżylną EVRF, następnie wykonał mi mikroflebektomię małych żylaków i skleroterapię najmniejszych żylaczków. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Trwało to wprawdzie kilka miesięcy ale dzięki temu można było zrobić wszystko dokładnie. Dobre jest to , że maja tam w Dębnie kilka różnych nowoczesnych metod usuwania żylaków więc nie ma problemu z doborem najbardziej odpowiedniej metody dla pacjentki.Polecam.

Pan Doktor ma bardzo kompleksowe podejście do problemu. Uważnie słucha i bada USG z Dopplerem bardzo dokładnie. Widać, że dobiera odpowiednią terapię do problemu. W moim przypadku były żylaki. Miałam zrobiony laser a potem skleroterapię. Efekt jest doskonały. Polecam Pana Doktora z całego serca!