lekarz Paweł Juza

Internista

W stu procentach polecam tego lekarza wykonał mi bardzo szybko i sprawnie laserowy zabieg usunięcia żylaków . Ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy i wysłucha co kogo boli i martwi. Jestem naprawdę pod wrażeniem Jego podejścia do pacjenta.

Na początku chciałam podziękować moim koleżankom Kasi I Ani , ze poleciły mi Pana dr Pawła Juzę. Faktycznie efekty po przeprowadzonych zabiegach usuwania żylaków przeszły całkowicie moje oczekiwania. Miałam zastosowane leczenie laserem a potem mikroflebektomia i mikroskleroterapia. Całość leczenia trwała ok 6 miesięcy. Wizyty średnio co 1,5 miesiąca. Do niedawna krępowałam się chodzić nawet w pełni kryjących rajstopach. Spodnie to był mój podstawowy ubiór.Teraz na powrót chodzę w sukienkach powyżej kolana. Poza tym zniknęły obrzęki i uciążliwe uczucie ciężkości nóg.

Miałam leczone u Pana Dr Juzy żylaki kończyn laserem i zamykanie torbieli Backera pod kolanem. Minął rok efekty są bardzo dobre. Mogę chodzić w krótkich sukienkach i nie boli mnie kolano przy chodzeniu. Lekarz bardzo rzetelny, tłumaczy dokładnie przebieg leczenia. Miałam w sumie kilka wizyt za każdym razem byłam dokładnie badana. Lekarz spokojnie wykonuje swoje zabiegi nie spieszy się . Polecam tego lekarza.

Profesjonalny, uczciwy i rzeczowy . Przeprowadził u mnie zabieg laserowy usunięcia żylaków. Jestem bardzo zadowolona z efektów poza tym pan Dr bardzo uprzejmy wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył bardzo serdecznie polecam jego klinikę Holi-Med w Dębnie.

Osiem miesięcy temu miałem laserową operację żylaków systemem EVLT. Teraz po czasie mogę stwierdzić, że miałem ogromne szczęście , że trafiłem do doktora Juzy. Pełen profesjonalizm, ogromny szacunek dla jego wiedzy, podejścia do pacjenta i poświęcony czas. Życzyłbym sobie, aby takich lekarzy jak on było jak najwięcej!

Wciąż poszukujesz "Internista Wojnicz"?

Demokracji 25

Wojnickie Centrum Medyczne