dr n. med. Paweł Kopyra

Polecam Pana Doktora. Zawsze uprzejmy, z chęcią odpowiada na pytania, zapraszał męża do gabinetu, podnosił na duchu, gdy były problemy, a także szybko je rozwiązywał. Cudowny lekarz, gdyby sami tacy byli na świecie, wszystko wyglądałoby inaczej... to człowiek z pasją i prawdziwym powołaniem. Chętnie rozmawia z pacjentami. Dwie moje kuzynki również chodziły do niego w ciążach i mają takie samo zdanie. Pozdrawiam, jeśli Pan to czyta :-) MS

W sumie co tu dużo pisać, pod koniec wizyty z usg prenatalnym zapytał:jakieś pytania? Nie miałam żadnych pytań, po raz pierwszy chyba u ginekologa odpowiedzi pana dr były tak dokładne i rzeczowe, że z gabinetu wyszłam bardzo usatysfakcjonowana. Polecam!

Wspaniały lekarz , godny polecenia.. Wszystkie pozytywne opinie w pełni zasłużone!!! Bardzo sie ciesze ze trafiłam do Pana Doktora!! Same superlatywy moge pisać! Pozdrawiam Panie Doktorze :)

Wspaniały lekarz , godny polecenia..
Wszystkie pozytywne opinie w pełni zasłużone!!!
Bardzo sie ciesze ze trafiłam do Pana Doktora!!
Same superlatywy moge pisać!
Pozdrawiam Panie Doktorze :)

Pan doktor Kopyra jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia. Zawsze miły, który wytłumaczy wszelkie niejasności. Wreszcie trafiłam na dobrego fachowca;))

Ja również dołączam się do pozytywnych opinii na temat dr-a Kopyry. Moja ciąża od początku była trudna, podczas gdy inny lekarz od razu ją przekreślił Pan doktor zajął się mną w sposób bardzo profesjonalny. Problemów było sporo, jednak dzięki kompetencji Pana doktora mam dzisiaj wspaniałego synka.Polecam z czystym sumieniem, mile widziane wizyty z tatą:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety