Przesympatyczny człowiek, super specjalista. Wzbudza zaufanie a dla mnie to jest bardzo ważne!!!! Żeby oddać dziecko w ręce kogoś zaufanego w przypadku operacji. Mieliśmy przyjemność być u niego kilkakrotnie z przeróżnymi problemami (złamanie nogi jak również operacja synka). Polecam!!!

Polecam!!!

moge tylko polecic tak wspanialego lekarza.

moge tylko polecic tak wspanialego lekarza.

Fajny gość, fajne podejście, fajnie wykonuje swój zawód

Fajny gość, fajne podejście, fajnie wykonuje swój zawód

Jest miły, sympatyczny. Bardzo dziękuję za okazaną troskę i pomoc.

Jest miły, sympatyczny. Bardzo dziękuję za okazaną troskę i pomoc.

Tak jak przed operacją powiedział, wszystko poszło sprawnie, zobaczymy co dalej, jestem dobrej myśli, nie jest geniuszem ? ale wie co robi.

Kolejna wizyta. Odczucie pozytywne. Informacja pełna. Moje odczucia bardzo dobre.

Jest dobry i nie wymaga słów. Gorąco polecam

Jest dobry i nie wymaga słów. Gorąco polecam

Witam i jak czytam niektóre wypowiedzi to mi szkoda. Mój syn był operowany przez pana doktora. Przepraszam pełen profesjonalizm. Opieka wspaniała, o kompetencjach się nie wypowiadam - wiadomo. Zna się na swojej pracy i wie co robi, i radziłabym go posłuchać w niejednej kwesti. Bardzo, bardzo polecam.

Szukałam informacji o doktorze w internecie. Czegoś nie rozumiem, moje dziecko miało 3 - razy wykonywaną cystografię, bo tak to się nazywa i wiem,że doktor ma duże dośwadczenie co stwierdziłam naocznie oraz z innych komentarzy. Jest bardzo miły, spokojny i uprzejmy. Chciałabym aby następnym razem to on wykonywał badanie. Do dzieci ma bardzo dobre podejście poza tym było widać, że doskonale wie co robi i liczą się z jego opinią. Co do kompetencji jest chyba najbardziej kompetentny z lekarzy z którymi miałam do czynienia. Czasami więc należy pomyśleć co się wpisuje do sieci.

Nie zgadzam się z wypowiedziami. Byłam z moim dzieckiem u doktora wielokrotnie. Był cewnikowany - cewnik założony fachowo, na kontrolach był miły, kompetentny, mnie i mojemu dziecku poświęcił wiele czasu. Nie podważa opinii innych lekarzy, pytanie czy ten kto pisze skierowanie jest czasami kompetentny. Bardzo gorąco polecam.