2,6
2,7

Wyjątkowo nieuprzejmy i złośliwy człowiek.Nie wypowiadam się o tym panu jako lekarzu.Po aroganckim potraktowaniu zrezygnowałem z wizyty.

Osoba bez empatii, która pali papierosy w przerwie do następnego pacjenta w gabinecie. Postawa jaką Pan reprezentuje jest nieprofesjonalna. Nie pozdrawiam

Bardzo uprzejmy, miły, kompetentny lekarz - polecam! Jest takich mało,a szkoda:( Warto czekać na wizytę.

Bardzo uprzejmy, miły, kompetentny lekarz - polecam!
Jest takich mało,a szkoda:(
Warto czekać na wizytę.

Wspaniały człowiek i lekarz. Bałam się zabiegu, ale On rozwiał mój niepokój. Jestem Mu bardzo wdzięczna. O nic nie musiałam pytać. Zbadał i wszystko wyjaśnił, spokojnie i dokładnie. Pewnie wyczuwa lęk pacjenta. A to się ceni. Jego delikatne i taktowne poczucie humoru, uspakaja. Jeśli kiedyś będę chora, to chciałabym trafiać tylko na takich lekarzy. Polecam Pana dr Pawła Krach, bo mogę to zrobić, gdyż była Jego pacjentką. Pozdrawiam.

Empatia i uprzejmości to podstawowe cechy bez których lekarz nie powinien funkcjonować w zawodzie. Temu panu właśnie tych cech brakuje.

Jestem po operacji wykonanej przez dr Pawła Kracha, uratował mi zdrowie i życie. Fachowiec i Specjalista w każdym calu. Dziękuję

za nim są tylko dno i wodorosty ..... po rozmowie z tym Panem zastanawiam się gdzie kończył medycynę czyżby w turbo szkole w dwa miesiące jak jego ratownicy medyczni z Prudnickiego PCM bo fachowców po ratownictwie medycznym się tam nie przyjmuje