lekarz Paweł Krause

Dermatolog

Doktor Krause sprawia wrażenie doświadczonego lekarza. Szybko rozpoznał mój problem i zaproponował konkretną ścieżkę leczenia, najskuteczniejszą w jego opinii. Zrozumiale wytłumaczył każdy krok po kolei, dlaczego tak a nie inaczej, przedstawił możliwe efekty niepożądane itp. Dopiero rozpoczynam zaproponowane przez niego leczenie, ale dotychczas jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nim.

nie polecam!!! przez przepisane tabletki na trądzik wylądowałam w szpitalu, teraz problem z jelitami, a trądziku jeszcze więcej. zero pojęcia.

zero pojęcia.

Pan Paweł jest wspaniałym lekarzem, który jako pierwszy - a byłam u wielu dermatologów dobrze zdiagnozował mój problem, wdrożył nowe leczenie i udzielił mi cennych porad. Już widzę ogromny postęp po kilku tygodniach, a wcześniej po wielu miesiącach leczenia nie było widocznej jakiejkolwiek poprawy - wręcz przeciwnie. Dodatkowo dr Krause jest bardzo miłym i pomocnym człowiekiem, który potrafi wysłuchać. Dziękuję!

Ja mam mieszane uczucia , nie wchodzę w kompetencje lekarza Ale samo podejście jest nie na miejscu . Miałam wrażenie, że jestem za karę na tej wizycie . Lekarz nie miał ochoty słychać tego co chciałam powiedzieć, z czym mam problem I o co mi tak naprawdę chodzi . Zgasił mnie jednym słowem. Zresztą odniosłam wrażenie średnio zdbanego Pana lekarza , fartuch przytuczony. Opinia średnia kontakt z pacjentem to podstawa .

Pań dr Paweł Krauze jest wspaniałym i kompetentnym lekarzem,godnym polecenia.Bardzo gorąco dziękuję Panie Doktorze za tak wspaniale i fachowe postawienie diagnozy.Naprawde polecam Pana Doktora.