lek. dent. Paweł Kucharski

2,9
2,5

Ja polecam dr Pawła Kucharskiego. Trafiłam do niego przez przypadek i od tamtej pory trzymam się niego. Zrobiłam całe uzębienie u niego plomby jak i koronka trzymają się już 15 lat. Wyprowadziłam się z miasta i na swoim m przykładzie śmiem twierdzić że różnie leczą zęby...no cóż dalekie ma terminy ale to o czymś świadczy. Przyjeżdżają do niego ludzie za granicy.

Większość widocznych tu anonimowych opinii wygląda jak ściema pisana przez firmy, które potem proponują lekarzom ich odpłatne usuwanie i z tego żyją. Ja akurat mam bardzo pozytywne doświadczenia, Doktor odbudował mi 2 zniszczone zęby, które w innym gabinecie miały już być usunięte. Poza tym są w Głogowie dentyści, którzy siedzą i czekają na pacjentów i są tacy jak dr Kucharski, gdzie ciężko się wbić w grafik i trzeba czekać na planową wizytę po 2 miesiące, a to też o czymś świadczy.

Jednorazowo zmieniłam lekarza ale wracam do Brade

Jednorazowo zmieniłam lekarza ale wracam do Brade

schludny, czysty gabinet. troche za drogo

schludny, czysty gabinet. troche za drogo

Uprzejmość wliczona w cene wizyty. Doktor Adamska jest miła gratis!

Uprzejmość wliczona w cene wizyty. Doktor Adamska jest miła gratis!

Druga wizyta (mialem impolant zakladany) byla bolesna, po wizycie jeszcze bardziej. Tyle pieniedzy za taki bol.

W sobotę obudziłem się z okropnym bolem zęba mądrości. Przyjął mnie dr Kucharski.. Bez fartucha, w jakimś roboczym dresie. Chyba mial coś innego do zrobienia.. Nie powiem, fachowo ocenil i wyrwal zęba ale wygląd nie wzbudzal zaufania.

Doktor byl na wizycie juz bardzo zmęczony i staral sie to ukryć. Wolę lekarzy w lepszej formie, ostatecznie zostawiam tam swoje cięzko zarobione pieniądze

Niezgadzam się! to w sumie dobry lekarz, tylko za taką kasę...można leczyc sie taniej a tez dobrze, jak nie lepiej

Zgadzam się z poprzednim rozmowcą, ten dentysta ma rzeczywiscie miły głos, lecz plomby porobił mi w kolorze bezowym. Niestety, ten niepasujące wypełnienia drogo mnie kosztowały- odradzam!

Niestety, ten niepasujące wypełnienia drogo mnie kosztowały- odradzam!