lek. dent. Paweł Kulesza

Super lekarz jest naprawde bardzo dobry. Nie zdziera kasy tak jak inni,to co ze trzeba czekać,takiego lekarza w dzisiejszych czasach trzeba ze świecą szukać.Dobrze ze jest mlody przynajmniej dlugo bedzie nam zyc.wyrywal mi ósemki szybko i z wielką precyzją.jest mistrzem w tym co robi i nikt mu nie dorówna.

Pan dr w rozmowie telefonicznej twierdził że jest chirurgiem, a nim nie jest, dlatego po pierwszej konsultacji zrezygnowałem, ponieważ trudno się leczyć u dr który od początku wprowadził mnie w błąd. Lekarz miły, sam odebrał telefon, ale moim zdaniem prowadzi dobry marketing, niestety specjalistą od zaawansowanych przypadków nie jest. nie polecam

Popieram:) ze świecą szukać takiego uczciwego i dobrego stomatologa! Oby jak najdłużej służył Pan ludziom! Pozdrawiam

A ja w ręcz przeciwnie,no zalatany jest chłop,ale jak dla mnie nie ma lepszego stomatologa!leczę się u niego od wielu lat i tak zostanie,który stomatolog przyjmie cię w niedzielę wieczorem?nigdy nie odmówi pomocy,może i czasem trzeba w poczekalni posiedzieć trochę,ale weź pod uwagę to,że przychodzą nie zarejestrowani z bólem i on nie odmawia pomocy dlatego czasami trzeba zaczekać

Rwanie górnej ósemki przebiegło rewelacyjnie. Tylko strach mi towarzyszył, zresztą niepotrzebnie. Bardzo dziękuję

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szamotuły"?

os. Zygmunta Starego 13
60-684 Poznań
Przychodnia Lekarza Rodzinnego "VITA" s.c.
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
64-200 Wolsztyn
NZOZ Dentix Poradnia Stomatologiczna
ul. Wolności 30
62-045 Pniewy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MA-DENT"
Łąkowa 16
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ STOMATOLOG NA LIPOWEJ