lek. dent. Paweł Kulesza

Super stomatolog cierpliwy, uczciwy, uprzejmy, polecam wszystkim, którzy boją się wizyt w gabinecie stomatologicznym. Pan doktor Paweł przekona Was, że strach ma wielkie oczy. Nie ma powodu aby się bać zabiegów u tego stomatologa Pozdrawiam.

dr Paweł Kulesza z Poznania,to najlepszy lekarz stomatolog,jakiego w życiu poznalem.Polecam każdemu.Fachowość,precyzja,kultura,pomoc,uprzejmość.

O Panu dr Kuleszy nie nie mogę powiedzieć złego słowa ani nikt z mojej rodziny oraz znajomych. Zdziwiła mnie opinia Kamili. Zastanawiam się czy to nie zazdrosna konkurencja w Szamotułach wystawiła tę opinię.

Jako pacjent jestem dość wytrzymała jeśli chodzi o ból, a jako klient, mało wybredna i nie narzekam, więc bardzo mało rzeczy mnie zmusza do wystawienia negatywnej opinii. Niestety, po tym co przeżyłam z panem Kuleszą czuję się w obowiązku by przestrzec innych. Nieprofesjonalny, nieuprzejmy i brutalnie obchodzący się z pacjentem. W zeszły piątek miałam instalowane dwa mini implanty pod aparat ortodontyczny przy znieczuleniu miejscowym. Coś co miało potrwać chwilę i być bezbolesne, jest dla mnie niekończącą się katorgą i to nie ze względu na ból zęba/nerwu, bo tego nie doświadczyłam ...

Nieprofesjonalny, nieuprzejmy i brutalnie obchodzący się z pacjentem.

W zeszły piątek miałam instalowane dwa mini implanty pod aparat ortodontyczny przy znieczuleniu miejscowym. Coś co miało potrwać chwilę i być bezbolesne, jest dla mnie niekończącą się katorgą i to nie ze względu na ból zęba/nerwu, bo tego nie doświadczyłam przy tej okazji.
Pan Kulesza chybił przy instalacji lewego implantu więc zdecydował mi się wywiercić nową dziurę w szczęce jeszcze niżej, tuż przy ściance z policzkiem, tak, że implant teraz jest pokryty aftową powierzchnią policzka i wygląda jakby był "wchłonięty". Jestem cała opuchnięta i ledwo przełykam płyny. O bólu przy myciu zębów nie wspomnę. Sama doktor ortodonta przyznała, że implant mógł zostać zainstalowany ciut wyżej.

Przy tym przy sprawdzaniu czy dobrze leży i przy robieniu rentgena, Pan Kulesza brutalnie wciskał mi część elementu w srodku buzi, ktory byl okryty ostrą przezroczystą folią, podobną do tej która sie uzywa do opakowań papierosów. W efekcie pociął mi mięsko podjęzykowe i fałdy podjęzykowe niczym sushi i mam tam teraz okropne afty i straszny ból. Pokazywałam, że przy mocnym znieczuleniu wciąż czułam okropny dyskomfort i ból, ale pana to nie obchodzilo.

Mam nadzieję, że nie będę musiała już mieć z panem (nie)przyjemności.
Oczywiście, nie polecam.

Super lekarz jest naprawde bardzo dobry. Nie zdziera kasy tak jak inni,to co ze trzeba czekać,takiego lekarza w dzisiejszych czasach trzeba ze świecą szukać.Dobrze ze jest mlody przynajmniej dlugo bedzie nam zyc.wyrywal mi ósemki szybko i z wielką precyzją.jest mistrzem w tym co robi i nikt mu nie dorówna.

Pan dr w rozmowie telefonicznej twierdził że jest chirurgiem, a nim nie jest, dlatego po pierwszej konsultacji zrezygnowałem, ponieważ trudno się leczyć u dr który od początku wprowadził mnie w błąd. Lekarz miły, sam odebrał telefon, ale moim zdaniem prowadzi dobry marketing, niestety specjalistą od zaawansowanych przypadków nie jest. nie polecam

Popieram:) ze świecą szukać takiego uczciwego i dobrego stomatologa! Oby jak najdłużej służył Pan ludziom! Pozdrawiam

A ja w ręcz przeciwnie,no zalatany jest chłop,ale jak dla mnie nie ma lepszego stomatologa!leczę się u niego od wielu lat i tak zostanie,który stomatolog przyjmie cię w niedzielę wieczorem?nigdy nie odmówi pomocy,może i czasem trzeba w poczekalni posiedzieć trochę,ale weź pod uwagę to,że przychodzą nie zarejestrowani z bólem i on nie odmawia pomocy dlatego czasami trzeba zaczekać

Rwanie górnej ósemki przebiegło rewelacyjnie. Tylko strach mi towarzyszył, zresztą niepotrzebnie. Bardzo dziękuję

Pan doktor jest uczciwym i bardzo dobrym fachowcem. Stara się ratować uzębienie tak jakby to były jego zęby. Całe szczęście, że jeszcze są tacy uczciwi ludzie, lekarze.