lekarz Paweł Kundera

Pan Doktor zachował się profesjonalnie. Jestem pod wrażeniem Jego uprzejmości, kompetencji i zrozumienia. Zabieg wykonał z największą starannością i precyzją. Dodam tylko, że to było usuniecie tłuszczaka, który odnowił się po latach. Pan Doktor usunął bardzo precyzyjnie wraz z całą otoczką (nie tak jak wcześniej) a Jego szwy to mistrzostwo świata! Widać i słychać było również zgranie w zespole i poszanowanie osób z nim współpracujących na oddziale. Zabieg był refundowany przez NFZ. Dziękuję!

Dziękuję!

Polecam Pana doktora. Doskonale zaopiekował się moim tatą. Profesjonalnie wykonał zabieg przepukliny w czasach pandemii. Rzetelnie wszystko wytłumaczył i dzielnie znosił wszystkie telefony z mnóstwem pytań. Warto było jechać ponad 70 km i spotkać lekarza jak z Leśnej Góry(;

Od początku do końca profesjonalnie wykonany zabieg, a przy tym bardzo fajny, pomocny człowiek. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Trudno spotkać w dzisiejszych czasach tak wspaniałego lekarza.Kompetentny,miły,cierpliwy,pracowity.Polecam i oceniam na 6 +.

super lekarz, kompetentny, uprzejmy, przyjazny dla pacjenta, usunięcie pęcherzyka żółciowego bez komplikacji, polecam