lekarz Paweł Kwiatkowski

Laryngolog

Perfekcjonista.Dieki Panu Doktorowi zapomnialem co to jest zapalenie ucha srodkowego.polecam.Ps.100 lat Panie Doktorze.

Leczyłem się przez pół roku objawy zatkany nos bez kataru zero nioc nie pomogło lekarstw najadłem sie bardzo dużo. Pytajac czy przypuszcza co mi jest odpowiedział ze nie wie i tyle w temacie

Miałem przez jakiś okres czasu brak węchu, prawie w ogóle nie czułem nic co jem, Brak kataru, brak objawów, a Pan doktor znalazł przyczynę i po dwumiesięcznych zabiegach na zatoki mój węch wrócił ! Polecam!

Pomógł naszej córce w nagłym przypadku (miała duzy krwotok z nosa),nie wiem nawet czy w tym dniu miał godziny przyjęć,ale po telefonie ,że sprawa pilna natychmiast sie zgodził.Dziękujemy.

Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję za udzieloną pomoc świąteczną mojemu ojcu.

Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję za udzieloną pomoc świąteczną mojemu ojcu.

Mnie pomógł po 6 miesięcznym uprzednim leczeniu przez ,,wybitnych specjalistów,, Może nie jest najsympatyczniejszy ale skuteczny.Polecam myśle że wie co robi.

nieuprzejmy,niekompetentny, nie potrafił wyleczyć pacjenta przez miesiąc ,nie polecam

Nie zawsze kulturalny, miły i uprzejmy, ale raczej skuteczny.

Nie zawsze kulturalny, miły i uprzejmy, ale raczej skuteczny.

Brdzo dobry specjalista , wiele lat leczę u niego schorzenia górnych dróg oddechowych.Tylko on jeden wyleczył mnie z przewlekłego zapalenia zatok.

Byłem częstym pacjentem ze wzgledu na przewlekłe problemy z migdałkami. Jest to dobry specjalista.