dr hab. n. med. Paweł Lampe

Chirurg ogólny

2,5
1,8
2,1

profesor a zero kultury, okropne wrażenie,szkoda tych 3 stów ,słownictwo nie pasujące na tyle tytułów nie godny polecenia

Pobyt w tej klinice profesora to koszmar. Żona przez 8 dni i nocy nie spała, doświadczała przez ten czas ból, potworny ból, i nikt Jej nie pomógł, bo profesor zlecił to a to, i oni nic nie mogą zrobić, a prof. przez 4 dni nie było w klinice. Stanowczo odradzam. Wizyta profesora u pacjenta na tzw. obchodzie to góra 20-30 sekund (dosłownie sekund). Pielęgniarki bezduszne, bez żadnej wrażliwości. To dramat.

A ja muszę powiedzieć jedno. Owszem, jak z nim rozmawiasz, to masz wrażenie, że stoi przed Tobą "szlachciura". Niesłychanie inteligentny, błyskotliwie łączy fakty, potrafi być w stosunku do pacjenta naprawdę miły. Jest szczery do bólu. To jeden z tych, których trzeba wiedzieć jak "ugryźć", czyli jak zapytać, o co zapytać. Budzi generalny podziw, szacunek i wielkie zaufanie. Absolutne zero chamskich odzywek, wulgarności choć na konsultacji powiedział coś, czym mi trochę na "dzień dobry" podpadł, a mianowicie, że "Jesteś niepełnosprawny, a teraz mam jednego chłopaka niepełnosprawnego na klinice. Jednego muszę wyrzucić, żeby drugiego mieć, bo z dwoma niepełnosprawnymi na oddziale to by pielęgniarki zwariowały". Może nie do końca to powiedział, ale zabrzmiało to tak, jakby rzeczywiście personel nie był wytrzymały na z reguły chimeryczne osoby niepełnosprawne. Ja go cenię za szczerość do bólu, za arystokratyczny wręcz styl bycia, niebywałe zdolności. Może i jest surowym i wymagającym szefem i nauczycielem akademickim, ale lepszy taki niż żaden.

Profesjonalizm to cecha na pierwszym miejscu u Pana Doktora. Tłumaczy, doradza, wspaniały specjalista z poczuciem humoru i dystansem. Czasami jednak trafia się do niego za późno, kiedy niczego nie można już zrobić. Mankament to koszt wizyty prywatnej, która jest zdecydowanie za wysoka. Bardzo ciężko oceniać mi Pana doktora, po tylu negatywnych wypowiedziach, ponieważ nie podjęłam u niego tak długotrwałego leczenia.

Nie do wiary, ze mozna tak traktowac pacjenta... Gdyby w "normalnej" pracy ktos tak potraktowal klienta, to od razu wylecialby na zbity... Niestety on i caly jego oddzial zafundowal mojej mamie okropne ostatnie miesiace zycia... Gybym mogla cofnac czas ominelabym prof szerokim lukiem i to samo polecam innym zdesperowanym chorym.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
40-519 Katowice
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
40-772 Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Katowice