dr n. med. Paweł Łęgoszdr n. med. Paweł Łęgosz - zdjęcie profilowe

PAWEŁ ŁĘGOSZ

SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAMAMATOLOGII NARZĄDU RUCHU

PAWEŁ ŁĘGOSZ

SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAMAMATOLOGII NARZĄDU RUCHU
Zastępca Ordynatora-Kierownika Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus

Adiunkt, pracownik naukowo-dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Zajmuje się:
Endoprotezolastyka stawu biodrowego (operacje pierwotne i rewizyjne), leczenie zmian przeciążeniowych osoczem bogatopłytkowym

Miałam bardzo skomplikowaną sytuację dot. stawu biodrowego. Miałam już raz wstawiany staw i była niezbędna kolejna operacja, usunięcia dotychczasowego stawu i wstawienie nowego bardziej dopasowanego. Mam 83 lata. Bardzo obawiałam się tej operacji. Ale ból był zbyt nieustępliwy, bym mogła z nim żyć dalej. Trafiłam w ręce dr Pawła Łęgosza. Który zanalizował mój przypadek i po pewnym czasie wykonał operację. Aktualnie jestem już drugi miesiąc po operacji i się rehabilituję. Pragnę Panu doktorowi przynajmniej tą drogą serdecznie i gorąco podziękować. Operacja przebiegła sprawnie, bez powikłań a ja nie odczuwam bólu i wracam do zdrowia. Dzięki jego zaangażowaniu i profesjonalizmowi a także ludzkiemu podejściu mogę znowu funkcjonować w rodzinie, przemieszczać się bez pomocy innych.

We wrześniu 2015 miałem ALOPLASTYKE drugiego stawu biodrowego i tym razem operował mnie DR. PAWEŁ ŁĘGOSZ. Była to już druga perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Powiem krótko ŚWIETNA ROBOTA PANIE DOKTORZE ZA CO BARDZO BARDZO DZIĘKUJE !!! Mirosław Cieplak

Mirosław Cieplak

Po bezbłędnej diagnozie podjętej przez dr Pawła Łęgosza w dniu 3.11.2015 r w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya 4 poddana zostałam operacji stawu biodrowego lewego. Operacji dokonał zespół lekarzy pod kierunkiem ordynatora dr Łęgosza Pawła. Uważam, że Pan Doktor Łęgosz jest wyjątkowym specjalistą w dziedzinie ortopedii. Po operacji szybko doszłam do siebie i nie odczuwam bólu. Podczas pobytu w szpitalu spotkałam się z miłą atmosferą zarówno ze strony lekarzy jak też personelu. Pan dr jest bezpośrednim, otwartym i podejmującym trafne decyzje i za to serdecznie dziękuję. Panie Doktorze: Barbara Zatorska.

Chciałam tą drogą serdecznie podziękować panu dr Pawłowi Łęgoszowi oraz całemu zespołowi operacyjnemu za pomyślne wykonanie u mnie zabiegu aloplastyki stawu biodrowego w kwietniu 2015 roku. Przedtem od 1,5 roku chodziłam z bólem biodra i lędźwi o dwóch kulach zmagając się dodatkowo z RZS. Byłam wyczerpana ciągłym bólem i emocjonalnie z powodu procedur związanych z szukaniem jak najbliższego terminu operacji. Dodatkowo problem stanowił fakt, że jako Świadek Jehowy nie przyjmuję transfuzji krwi ani leków krwiopochodnych. Na szczęście były pacjent polecił mi pana doktora Łęgosza i tak dowiedziałam się o Pana ...

dodatkowo z RZS. Byłam wyczerpana ciągłym bólem i emocjonalnie z powodu procedur związanych z szukaniem jak najbliższego terminu operacji. Dodatkowo problem stanowił fakt, że jako Świadek Jehowy nie przyjmuję transfuzji krwi ani leków krwiopochodnych. Na szczęście były pacjent polecił mi pana doktora Łęgosza i tak dowiedziałam się o Pana dużej wiedzy i doświadczeniu. Wizyta wstępna była krótka ale skuteczna. Nie musiałam doktora przekonywać o tym jak bardzo cierpię i mogłam otwarcie porozmawiać o moich warunkach dotyczących przyjmowania krwi. Pan doktor okazał się człowiekiem nie tylko kompetentnym, ale bez cienia wyniosłości, wyrozumiałym i życzliwym, a dzięki profesjonalizmowi i dobremu planowaniu ze strony pana dr Łęgosza i jego zespołu operacja się powiodła i szybko wracam do zdrowia.
Cieszę się bardzo, że spotkałam takiego lekarza, który poza szerokimi umiejętnościami jest życzliwy i wyrozumiały, bo to w dzisiejszych stresujących czasach bywa bardzo cenne. To lekarz godny polecenia.
Życzę Panu doktorowi satysfakcji z wykonywanej pracy i wszystkiego co dla Pana najlepsze w życiu osobistym!

Jadwiga Mazij

17.04.2015 w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie miałem aloplastykę stawu biodrowego. Moim operatorem był Dr. PAWEŁ ŁĘGOSZ. Pan doktor jest świetnym fachowcem, kompetentny i odpowiedzialny, a zarazem bardzo miły. Mój zabieg trwał poniżej godziny , szew ma ok. 8cm, a już w 5 dobie byłem w domu. Czuję się dobrze i powoli wracam do normalności. MISTRZOSTWO ŚWIATA PANIE DOKTORZE ! Jestem szczęśliwy , że mogłem trafić do pana. DZIĘKUJE !!!!! Mirosław Cieplak

DZIĘKUJE !!!!!
Mirosław Cieplak

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Rehabilitacji Sportowej s.c. Tomasz Wiliński, Jacek Grabowski
Przechodnia 2