Lekarz dosyć specyficzny,przez swoje poczucie humoru,ale jak zacznie badać to jest w porządku,wszystko tłumaczy,pociesza.Zna się na tym co robi.

Kompleksowe podejście oraz sympatyczna wizyta. Polecam lekarza, który jest doktorem z pasji i dba o swoje pacjentki

Serdecznie polecam! Po wizycie u niego uświadomiłam sobie, że wizyta u ginekologa nie musi być niczym strasznym. Zrozumiale wyjaśnił mi moje dolegliwości, okazał się także bardzo wyrozumiały i starał się rozładować mój stres. Chętnie wrócę na kolejną wizytę:)

Lekarz godny polecenie w moim przypadku praca z nim była bardzo owocna wyjaśniał wszystkie pytania i dolegliwości. Lekarz na wieki +

Pierwsza wizyta wiadomo duży stres. Pan doktor rozładował całe napięcie. Jest dość specyficzny, ale za to wchodzi się i wychodzi z uśmiechem na twarzy. U mnie wzbudził zaufanie, polecam. ;-)

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Od razu skierował mnie na odpowiednie badania, wypisał potrzebne skierowania. Bardzo dba o dobro swoich pacjentek, nie czeka, aż będzie "za późno". Mnie pokierował bardzo profesjonalnie. Problemu, którego nie rozwiązał mój poprzedni ginekolog, on rozwiązał w przeciągu 2-óch tygodni - kolposkopia, wycinki, usg. Bardzo Panie Doktorze dziękuję, wróciła mi nadzieja w ludzi. Jest Pan jednym z tych, którzy swój zawód uprawiają z pasją, proszę to w sobie pielęgnować. A Panie, które szukacie dobrego ginekologa zapraszam do grona pacjentek.

Świetny lekarz, nie zgadzam się z poniższymi opiniami co do jego żartów, jest poważnym lekarzem w poważnych kwestiach a żartuje kiedy potrzeba , poczucie humoru też potrafi rozładować napięcie zwłaszcza przy wizycie u ginekologa, duży + za profesjonalizm ! Polecam

mnie on nie podszedł żle ocenił wage i wzrost dzioecka to nie było 200-300gram a 650 a do tego jego poczucie humoru było jak dla mnie w złym guście i nie stosowne,nie mogłam ocenic kiedy żartuje a kiedy mówi serio.Ja nie pójde do niego wiecej ale jak ktoś woli żarty ze swojej sytuacji to bardzo prosze.

dr Mączka to istny clown!!! odradzam go stanowczo!!!!!totalna porażka

dr Mączka to istny clown!!! odradzam go stanowczo!!!!!totalna porażka

Świetny specjalista,o szerokim zakresie wiedzy-także,a zwłaszcza,jeśli chodzi o ocenianie stanu zdrowia płodu już w najwcześniejszym okresie,co jest rzadko spotykane wśród lekarzy.Rzetelnie wyjaśnia wszelkie zarówno proste jak i zawiłe problemy medyczne i wątpliwości. Prowadził moją ciążę,a była ona w stopniu znacznego ryzyka i dzięki kompetencji i wiedzy dr Mączki urodziłam!- zdrowego chłopca. W dodatku nie trzeba dopraszać się o badania,sam wie,jakie zlecić i kiedy,bez żadnego problemu i zbędnych pytań. Bardzo sobie cenię dr Mączkę także za poczucie humoru,bez którego trudno nieraz podjąc trudne tematy rozmów. I najważniejsze-dzieci i pomaganie im w przychodzeniu na świat to jego PASJA.To widać.
Katarzyna