lekarz Paweł Małaczyński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

1,7
1,7
1,3

Lekarz nie wykazał zainteresowania chorobą, problemami. Zdecydowaną większość czasu poświęcił na opowiadanie o rehabilitacji , sprawom ortopedycznych na poziomie "podstawówki ",nie zrobił wywiadu jaki należy przeprowadzić z pacjentem, którego pierwszy raz widzi, teoretyzował jak na pierwszej lekcji biologii. W efekcie stracony dla mnie czas i 250 zł!!!! Wszystkim odradzam tego lekarza.

Wszystkim odradzam tego lekarza.

Brakuje słów na tego "lekarza" miałam mieć robione statyny (zabieg udrożniania żył)wszystko było okej do dnia w którym jechałam do szpitala i dowiedziałam się że operacji mi nie zrobią bo muszę brać specjalne leki (przedmiażdżycowa terapia) lekarz nic nie przepisał nic nie powiedział! Zupełny brak kompetencji ! Gdyby zrobili mi operacje miała bym 100% udar! Nie POLECAM !

Byłem u pana doktora na prywatnej wizycie ponieważ na NFZ są długie kolejki a ja potrzebowałem informacji na temat mojej choroby. Jestem bardzo niezadowolony z wizyty. U pana doktora byłem w gabinecie nieco ponad 5min. niczego się tak naprawdę się nie dowiedziałem. USG wykonane bez jakichkolwiek objaśnień ustnych a nawet pisemnych. Lekarz mało komunikatywny, coś tam pod nosem powiedział i to wszystko. Stracony czas i pieniądze (150zł). Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.