lek. med. Paweł Michalski

Ortopeda

Pan Doktor operował rękę moją rękę .Precyzja wykonania, uprzejmość, wspaniałe podejście do pacjenta.Bardzo duża wiedza medyczna ręka wykonana super.Bardzo polecam jako wspaniałego specjalistę .

Pan Doktor operował rękę mojego męża.Precyzja wykonania, uprzejmość, wspaniałe podejście do pacjenta.Bardzo duża wiedza medyczna ręka wykonana super.Bardzo polecam jako lekarza naprawdę z powołania.

Byłam operowana przez doktora w wieku 16 lat,dzięki niemu nie jestem dziś kaleką,mogę śmiało chodzić po ulicy.Mam dziecko,gdybym nie przeszła operacji mogłabym o tym pomarzyć.Jest opiekuńczy i troskliwy.Pamiętam jak w niedziele w stroju sportowym przyjechał do swoich pacjentów między innymi i do mnie.Pomagał mi wstawać.Zawsze uśmiechnięty z poczuciem humoru,postępował tak żeby zawstydzona nastolatka czuła się pewnie.Jestem zadowolona z usług,dzięki niemu jestem dziś prosta,bez garba i krótszej nogi.

Pan Doktor jest nieprzyzwoicie drogi 500 złotych za wizytę, to nawet w ameryce byłoby dużo. Trzeba nie mieć sumienia , żeby tak wywindować cenę takich usług Za 10 minutową rozmowe w prostym gabinecie i bez jakiejś drogiej specjalistycznej aparatury 170 dolarów, to po prostu draństwo i żerowanie na nieszczęściu innych. To nie jest w porządku. Nie oceniam umiejętności ale choćby był cudotwórcą,i tak jakiś umiar powinien zachować. To chyba najdroższy w Polsce lekarz.

Pan Doktor jest nieprzyzwoicie drogi
500 złotych za wizytę, to nawet w ameryce byłoby dużo.
Trzeba nie mieć sumienia , żeby tak wywindować cenę takich usług

Polecam serdecznie moj syn operowany byl juz kilkanascie razy gdyby nie nasz kochany doktor syn byl by juz kaleka a narazie jest choroba ktora mozna powiedziec ze powstrzymana jest na okolo 80 procent dziekujemy serdecznie.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Góra Kalwaria"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)