dr n. med. Paweł Niedźwiecki

Internista

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2014 roku obronił pracę doktorską (praca o tematyce diabetologicznej). W 2015 roku uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Od grudnia 2015 rozpoczął specjalizację z kardiologii. Jest pracownikiem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu zaangażowanym w zajęcia dydaktyczne ze studentami polsko jak i anglojęzycznymi. Aktualny dorobek naukowy obejmuje 17 prac naukowych w pismach krajowych i 8 publikacji w pismach zagran...

Super lekarz wysłucha pacjenta rewelacja polecam . Przemiły dobrze doradzi. Naprawdę polecam tego lekarza

Lekarz dociekliwy, zainteresowany pacjentem, miły, z ogromną wiedzą, potrafi się zachować aby nie byc skrępowanym podczas badania,oby sie nie zmieniał , polecam

Przemiły lekarz. Rzetelnie wyjaśnia plan leczenia. Miła atmosfera w gabinecie. Wiedza i kompetencje.

super lekarz bardzo uprzejmy kompetentny z duza wiedza podajac diagnoze wytlumaczyl jak dawkowac lekarstwa

Wciąż poszukujesz "Internista Poznań"?

Uniwersytecka Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna UNIMEDYK
al. Niepodległości 26