Bardzo dobry lekarz, ktorego moge z czystym sumieniem kazdemu polecic. Oprocz tego, iz jego profesjonalizm jest na najwyzszym poziomie , to dodatkowo jest to dobry czlowiek, z odpowiednia doza empatii na problemy chorego. Czesto jest zapracowany, nie zawsze do konca obecny myslami...ale choremu daje duze poczucie bezpieczenstwa.

Pan dr Nitkowski zdiagnozował mój przypadek i operował zakrzep w tętnicy. Wczoraj zbadał mnie dr nauk medycznych (Doppler) - ja się na tym nie znam dlatego przytaczam jego opinię: 100% przywrócenia funkcjonalności a operacja rewelacyjna, mimo że była, z mojej winy albo NFOZ spóźniona o co najmniej miesiąc. Pan dr Nitkowski prowadzi pacjenta kompleksowo, ale nie ma czasu na ględzenie o chorobach ponieważ jak zaobserwowałem b. ciężko pracuje. A zaufanie? Operacja dla mnie to była "miła rozmowa przy kawie" / byłem znieczulony miejscowo/. I dalej mi nie odpuszcza w sensie zadbania o zdrowie bo ja chyba nie do końca to potrafię. Co do uwag innych pacjentów odnoszących się do postury Pana dr, to zażartuje - moją pierwszą przytulanką był miś i nawet jak ma gabaryty grizzly to mnie uspokaja. JB

Bardzo, bardzo sympatyczny lekarz! Nigdy nie okazuje zniecierpliwienia, odpowiada na każde pytanie. Jest trochę roztargniony, ale to raczej nie wpływa na diagnozę i metody leczenia. Polecam