Paweł Opaliński

Traumatolog, Ortopeda

2,9
2,6
2,3

W życiu nie spotkałam tak aroganckiego lekarza. Spóźnił się 20 minut i nawet nie przeprosił. Był wyjątkowo nieuprzejmy. Nie powiązał bólu kręgosłupa lędźwiowego z kiepskim stanem kręgosłupa piersiowego i szyjnego oraz z utrzymującym się od lat bólem biodra. Wizyta była w ramach NFZ. Nie wykluczam, że prywatnych pacjentów traktuje inaczej. Nie jestem małą dziewczynką, mam już za sobą różne doświadczenia, więc również nie byłam uprzejma i wyraziłam swoją opinię w dość dosadny sposób. Nie przyznałam się, że trzy dni temu byłam prywatnie u innego specjalisty i znałam diagnozę. Pan dr nie poznał się na zwichniętej miednicy... zatem kompetencje też wołają o pomstę do nieba. Nigdy więcej!

Arogancki lekarz kompletnie nie rozumiejący, ze pacjent przychodzi do niego po pomoc i jakas diagnoze oparta o dokladna analize i badanie. Diagnoza została postawiona juz na samym poczatku tylko w oparciu o informacje nt. tego ze sporo biegam. "Noga boli, bo nie jest pan juz mlody i duzo pan biega. To musi bolec. Niech pan biega mniej." W zasadzie do zbadania mnie chociaz musiałem tego pana mocno zachecic. Potem jeszcze zostałem skarcony, ze skierowanie mam wypisane nie na bol w nodze tylko na bol w kregoslupie. Lekarz dal do zroumienia ze robi mi jakas wielka uprzejmosc rozmawiajac ze mna o nodze zamiast o kregoslupie. Nie docieralo zupelnie do tego pana, ze skierowanie bylo wypisywane 5 miesiecy temu, bo tyle sie przeciez czeka na wizyte. I w miedzyczasie pojawil sie dodatkowo problem z noga. Na dodatkowe badania, ktore specjalnie na te wizyte wlasnym kosztem zrobilem (rtg i usg) lekarz nawet nie chcial spojrzec. Tym sposobem po 5 miesiacach oczekiwania na wizyte, z powodu ktorej zreszta przełożyłem swoj urlop, po wydaniu kilkuset zlotych na dodatkowe badania i oczekiwaniu 35 minut pod gabinetem wyszedlem od pana doktora z zaleceniem dania sobie spokoj z bieganiem. Nadal nie mam pojecia czy cos mi dolega i czy jakos to powinienem leczyc i jak. I jeszcze za to wszystko NFZ zaplacil pieniadze. Ze skladek, ktore grzecznie od 20 lat place. Tacy lekarze to jest choroba naszej sluzby zdrowia. Katastrofa.

Lekarz ok. Szybka wizyta, konkretna diagnoza, dobre wyjasnienie i uzasadnienie. Skierowanie na dalsze badanie USG kolana.

Arogancki! mam kregozmyk. poszedlem w celach kontrolnych, po skierowanie na rtg. pan stwierdzil, ze moje trzyletnie rtg jest aktualne i nie ma co robic kolejnego. dobrze, ze nie powolal sie na bilans zdrowia szesciolatka. nie odpowiada na pytania, poucza. wisyta to zwykla strata czasu. nigdy wiecej!!

wkurzył mnie stwierdzeniem, że (tu nazwa choroby) nie jest przedmiotem dyskusji podczas tej wizyty. czyli "ja wiem lepiej, a ty milcz chamie". Poza tym kompleksowo zmarnowany czas i pieniądze.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)