lekarz Paweł Ostrowski

Doktor Ostrowski wspaniały lekarz,uprzejmy do pacjentów oraz naprawdę dobry fachowiec.Takich jak on potrzeba więcej Bardzo szybka diagnoza i pomoc. .Polecam

Najleprzy chirurg u jakiego byłem godny polecenia. Super profesionalna osoba na odpowiednim stanowisku.

Najleprzy chirurg u jakiego byłem godny polecenia.
Super profesionalna osoba na odpowiednim stanowisku.

Bardzo szybka diagnoza i pomoc.
.Polecam

Super profesionalna osoba na odpowiednim stanowisku ... Z takim lekarzem nie straszna żadna choroba....

Podczas przyjęcia do szpitala fatalne podejście, lekarz złośliwy, obrażony nie wiadomo na co, może dlatego że był środek nocy....... Następnego dnia od rana zupełnie inne podejście , lekarz miły, uprzejmy, przejmuje się stanem zdrowia chorego, fachowa opieka, napewno lekarz godny polecenia.☺