dr Paweł Paciorkowski

Internista, Lekarz rodzinny

2,9

Ja rozumiem, że lekarze żyją swoim życiem, ale bez przesady. Godzina spóźniania to dużo, są ludzie którzy potrzebują pomocy od razu, bo np. byli umówieni na badanie z przyczyny silnego bólu i czekają w przychodni zwijając się z bólu, a lekarza nie ma. Nie rozumiem jak tak można robić, bo gdy to pacjent się spóźni chociaż 10 min. to już nie zostanie wpuszczony do gabinetu, ale godzinne spóźnienie lekarza jest już wybaczalne.

Absolutnie nie polecam. Brak wiedzy tego Pana i ignorancja może narazić zdrowie wielu osób. Poważna ale bardzo łatwa i charakterystyczna w rozpoznaniu (jak się potem okazało) choroba w moim przypadku została zlekceważona i spuentowana przez pana P. słowami "jak boli to brać tabletkę przeciwbólową". Straciłem u tego pana tylko czas ale przede wszystkim zdrowie. Dlatego drodzy pacjenci, nie dajcie się, bierzcie sprawy w swoje ręce i szukajcie dobrych lekarzy. Nie dajcie się niedouczonym patałachom.

a ja proponowałbym Anonimowy zimny przysznic przed wystawianiem laurek(rodzinka?)Dopiero teraz zauważyłem, że jest podobna opinia-przypadek z 2011-bez komentarza -moja 2015-zaręczam nie jest to ten sam przypadek u lekarza najważniejsza jest fachowość w przypadku poważnej choroby, a spokój,serdeczność,empatię zostawmy sobie na inną okazję np.imieniny cioci myślę ,że pamięć p.Doktora nie zawodzi i kojarzy te dwa przypadki

myślę ,że pamięć p.Doktora nie zawodzi i kojarzy te dwa przypadki

Jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Lekarzem - Człowiekiem. Spokojnym, serdecznym, dociekliwym, empatycznym i pogodnym. Od lat leczę się u Niego ja,moja rodzina i znajomi. Myślę, że trudności z zarejestrowaniem się do przychodni wynikają z ilości chętnych, którzy od wczesnego rana cisną się, żeby zdobyć numerek do Pana Doktora. Przyjmuje zawsze do ostatniego pacjenta i chyba nie ma w powiecie wrzesińskim przychodni, w której wystawiano by tyle skierowań na badania diagnostyczne (oglądałam ostatnio dane statystyczne w lokalnej gazecie). Proponowałabym tym dwóm anonimowym panom (prawdopodobnie synowi i wnukowi),aby zamiast krytykować tak dobrego lekarza, przyjrzeli się dobrze sobie i swojemu podejściu do matki i babci.

Z panem doktorem Paciorkowskim miałam przyjemność rozmawiać niedawno i to w dodatku z upoważnienia, nie w swojej sprawie, tylko bliskiej mi osoby. Nigdy nie okazał zniecierpliwienia, poświęcił mi tyle czasu, ile było trzeba, a nie przysłowiowe pięć minut. Uważam, że to człowiek z klasą, nie tylko lekarz, ale również CZŁOWIEK. Mam porównanie, bo z moją śp. Mamą "przerobiłam"mnóstwo szpitali, włącznie z tym przy ul. Banacha w Warszawie. Pan doktor służy radą i pomocą, nie spotkałam się z Jego strony z ignorancją lub niechęcią. W moim przekonaniu to lekarz wychodzący z założenia, że on jest dla pacjentów a nie odwrotnie.

Niedouczony /w tym wieku I stopień specjalizacji to porażka/ i skąpy medyk.Argument-nie potrafił zdiagnozować u mojej św.pamięci mamy ostrej białaczki-obiawy były książkowe,ale ten facet czekał tak długo ze skierowanie na morfologie i w rezultacie jej nie skierował.Podawał tylko antybiotyki na przeziębienie nie badając krwi u 75letniej pacjentki!Zgroza.Czekał z morfologią aż b.termin w jego przychodni bo żal mu było kasy na badania w zewn.firmie . Moja mama chorowała 4 tygodnie w domu(tak mu ufała )nigdy pdzedtem nie chorowała ,a jak zawieźliśmy ją sami do szpitala to pierwsze badania krwi były porażające. ...

Tylko ludzie zdrowi mogą do niego chodzić po L4.Nie rozumiem ludzi którzy mu ufają

Typowy gbur,prostak.niesympatyczny,bezczelny,nie ma szacunku do pacjenta.Traktuje ludzi przedmiotowo,nie posiada empatii.

zdecydowanie osoba traktująca wykonywanie swoich obowiązków jako POWOŁANIE a nie standardowe przyjęcie pacjenta i postawienie diagnozy ( byle szybko i w jak najwiekszej ilości osób ). Poświęcenie jakie widać w kontakcie z tym lekarzem stawia go znacznie wyżej aniżeli dobry lekarz

Dr Paciorkowski jest jednym z najlepszych lekarzy we Wrześni z odpowiednim podejściem do pacjenta. Nigdy nie ignoruje objawów, prowadzi szczegółowy wywiad i potrafi postawić prawidłową diagnozę co jest niezmiernie ważne w procesie leczenia. Lekarz godny polecenia.

w punkcie 3 i 4 brakuje skali aby go ocenić bo 6 to za mało dobrze że ma dyżurowanie w zmiennych godzinach jak komu pasuje