lek. med. Paweł Palacz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Ma bardzo szeroką wiedzę, dokładnie i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Po porodzie miałam niemałe komplikacje, cieszę się, że do niego trafiłam.

Anioł :D Bardzo się obawiałam tej wizyty a okazało się to wcale niepotrzebne. Lekarz z prawdziwym powołaniem. Wszystko tłumaczy, bardzo ale to bardzo delikatny, miły, życzliwy i co wg mnie najważniejsze nie ma parcia na pieniądze tylko skupiony jest na pomocy. Takiego lekarza szukałam :D Warto do niego przyjechać nawet z końca świata ;)

Pan Paweł jest stuprocentowym profesjonalistą, a do tego przesympatycznym człowiekiem. Okazało się, że wizyty u ginekologa można polubić.

Polecam, swietnie prowadzi ciaze. Lekarz godny zaufania i kompetentny, prowadzil ciaze powiklana cukrzyca ciazowa. Dzieki niemu urodzilam zdrowa corcie

Świetny lekarz i człowiek! w dniu porodu bardzo mnie wspierał, usiadł i rozmawiał o życiu, wcześniej na badaniach kontrolnych bardzo skrupulatny, do tego duże poczucie humoru co zawsze pomaga w ciężkim okresie końca ciąży.. Polecam bardzo dziewczynom, które chcą rodzić w szpitalu św.Zofii.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana