lek. med. Paweł Palacz

Zajmuje się:
- prowadzeniem ciąży fizjologicznej i powikłanej
- wykonywanie zabiegów krioterapii
- poradnictwem antykoncepcyjnym
- badaniami profilaktycznymi, leczeniem stanów ...

Zajmuje się:
- prowadzeniem ciąży fizjologicznej i powikłanej
- wykonywanie zabiegów krioterapii
- poradnictwem antykoncepcyjnym
- badaniami profilaktycznymi, leczeniem stanów zapalnych narządu rodnego
- badaniami USG (pomocnicze przy wizycie)

U dr Palacza bylam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Zaskoczył mnie swoją wiedzą i osobą, to bardzo sympatyczny człowiek. Oby więcej takich osób...

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Ma bardzo szeroką wiedzę, dokładnie i cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Po porodzie miałam niemałe komplikacje, cieszę się, że do niego trafiłam.

Anioł :D Bardzo się obawiałam tej wizyty a okazało się to wcale niepotrzebne. Lekarz z prawdziwym powołaniem. Wszystko tłumaczy, bardzo ale to bardzo delikatny, miły, życzliwy i co wg mnie najważniejsze nie ma parcia na pieniądze tylko skupiony jest na pomocy. Takiego lekarza szukałam :D Warto do niego przyjechać nawet z końca świata ;)

Pan Paweł jest stuprocentowym profesjonalistą, a do tego przesympatycznym człowiekiem. Okazało się, że wizyty u ginekologa można polubić.

Polecam, swietnie prowadzi ciaze. Lekarz godny zaufania i kompetentny, prowadzil ciaze powiklana cukrzyca ciazowa. Dzieki niemu urodzilam zdrowa corcie

Świetny lekarz i człowiek! w dniu porodu bardzo mnie wspierał, usiadł i rozmawiał o życiu, wcześniej na badaniach kontrolnych bardzo skrupulatny, do tego duże poczucie humoru co zawsze pomaga w ciężkim okresie końca ciąży.. Polecam bardzo dziewczynom, które chcą rodzić w szpitalu św.Zofii.

REwelacyjny lekarz!! Godny polecenia, perfekcjonistA.

REwelacyjny lekarz!! Godny polecenia, perfekcjonistA.

Witam! Ja po raz piereszy mialam kontakt z dr Palaczemdr na izbie przyjec i tam mialam okazje poznac jego profesjonalne podejscie do pacjentki a do tego rozladowal moje zdenerwowanie:). Po tym wszystkim pojawily sie jakies problemy z wynikami tzn. niepokojace i zapisalam sie prywatnie ale zanim dotarlam na wizyte to juz telefonicznie mialam mozliwosc otrzymac wszelkie niezbedne informacje. Dodatkowo poczucie humoru dr powoduje to ze wszystko odbywa sie w milej atmosferze. Jesli jestescie w ciazy i chcecie ja dobrze przechodzic pod dobra opieka to do Palacza:)

polecam podejście i zrozumienie chcę podziękować za opiekę mam ślicznego synka jestem szczęśliwa

Dr przyjmował mnie na IP przy Żelaznej (kwalifikacja do cc), później tak się złożyło, że to właśnie on robił mi cięcie! Zarówno wizytę na IP jak i cięcie to wspaniałe wspomnienie. Z czystym sumieniem polecam dr. Palacza. Kompetentny, rzeczowy, miły, a atmosfera podczas porodu super. Życzę wszystkim takich wspomnień z porodu.