lekarz Paweł Papee

Okulista

Nie jestem zadowolona z tego lekarza. Na wizycie trzeba ciągnąć za język żeby usłyszeć diagnozę. Mam dużą wadę wzroku i często łapie jakies infekcje oka. Leczenie odbywa sie na zasadzie chybił trafił. Najczęściej jest to chybił... Mojego męża leczył na jaskrę, przez 1,5 roku. A okazało się, że stan jego oczu spowodowała alergia... To chyba mówi samo za siebie...Nie polecam.

Nie uprzejmy, wizyta jakby z łaski że wogole zostałam przyjęta. Pan się nawet nie zajaknal tym co robi i co mi się dzieje.... A sprawa wygląda pilnie szczególnie że chorowalam dosyć poważnie.... Kolejna wizyta jest gorsza ,nie polecam.

Polecam profesjonalista w każdym calu ,uprzejmy,ma czas dla pacjenta ,trafne diagnozy-polecam.Punktualnie przyjmuje w wyznaczonej godzinie a to ważne że szanuje pacjenta.Bardzo miły,wyczerpująco udziela informacji.

Doktor przyjmuje też na fundusz więc problemu nie ma jeśli chodzi o wizytę u tak świetnego fachowca jakim jest Doktor Papee

Polecam wszystkim wizyty u tego lekarza.

Polecam wszystkim wizyty u tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Okulista Gdów"?

OKOAKCENT Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny dr.n.med.Marek Hanarz
Kalwaryjska 63

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.