Paweł Papież

Laryngolog

Byłam u wielu Laryngologów ze swoimi problemami i dopiero Doktor Papież mnie wyleczył... Doktor wycinał mi migdały oraz prostował przegrodę, zabieg wykonany świetnie... Absolutnie POLECAM Doktora Papieża, rzeczowy, grzeczny z ogromną wiedzą i empatią. Najlepszy w Krakowie jak nie w Polsce... Bardzo mi pomógł, leczy mnie, mojego Synka (lat 4) i całą moją Rodzine... Bardzo trudno się dostać i to nie jest przypadek :) jest po p rostu najlepszy stad takie terminy i zapisy :) Dziękuję Doktorze za wszystko :)

Wspaniały lekarz godny polecenia. Kompetentny, rzetelny, a do tego miły i uprzejmy. Cierpliwie tłumaczy i co najwazniejsze jest skuteczny w swoich działaniach. A prosze mi wierzyc miałam okazje poznac naprawde wielu laryngologow...

Wspaniały lekarz godny polecenia.
Kompetentny, rzetelny, a do tego miły i uprzejmy.
Cierpliwie tłumaczy i co najwazniejsze jest skuteczny w swoich działaniach.
A prosze mi wierzyc miałam okazje poznac naprawde wielu laryngologow...

Bardzo kompetentny lekarz. Polecam. Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia syna pod kątem usunięcia/zmniejszenia migdałków. Rzeczowy, uprzejmy, z podejściem do dzieci - czego chcieć więcej. POLECAM!

POLECAM!

Rozpoczęlismy leczenie u Pana doktora i jak na razie mamy nadzieję na wyleczenie migdałków.Jedyne zastrzeżenie to niestety jak już ktoś wcześniej pisał o pani w rejestracji na Niepodległości to jest niestety porażka ,pani nie udzieliła mi konkretnych informacji rozłączając się pierwsza ,zero szacunku dla pacjentów...

Gorąco polecam Pana doktora. Niestety żałuję,że dopiero teraz trafiłam do Pana doktora, lecząc dziecko u innych specjalistów laryngologów. Teraz wiem, że moje dziecko trafiło w najlepsze ręce. Fachowość, rzetelność, stosunek do pacjenta na najwyższym poziomie. Z wyrazami szacunku, zadowolony pacjent.

Zaufałam i poddałam się zabiegowi zatok!a teraz zrobiłam kontrolne TK ZATOK i okazało się ,że jest wynik gorszy niż przed zabiegiem (pytam co dr.zrobił ano nic tylko teraz czeka mnie druga reoperacja!!!)zostałam okłamana!

Najlepszy lekarz z wszystkim z jakimi miałem do czynienia (a było ich bardzo wielu). Bardzo sympatyczny, życzliwy. Uważnie słucha, cierpliwy, dokładny. A co najważniejsze skuteczny. Wyleczył mnie z bardzo "upierdliwego" zapalenia ucha. Zawsze i wszędzie będę go polecał!

W listopadzie miałam operację zatok na klinice CMUJ. Mieli mi również przestawić przegrodę, ale zrobili tylko zatoki. Nie zapłaciłam lekarzowi przed operacją, bo nie miałam pojęcia, że jest to rzecz obligatoryjna. W związku z tym tak mnie zbluzgał po operacji, jak jeszcze leżałam na intensywnej terapii, że potem przez dwa tygodnie nie mogłam się pozbierać. Potem zrobił mi się w zatokach taki stan zapalny, że w 3 tygodnie po operacji miałam problemy z widzeniem, bo cała spuchłam. Ale nie było to wystarczającym powodem do tego, aby lekarka przyjmująca tam w ambulatorium dla tych po operacjach zatok, poczuwała się do czegokolwiek. Stwierdziła, że nie płuczę należycie zatok i kazała mi przyjść za miesiąc. Wtedy cudem udało mi się dostać do doktora Papieża i on powolutku, ale konsekwentnie wyciągnął mnie z tego. Jest rzeczywiście świetnym lekarzem i dobrym człowiekiem.

Wspaniały profesjonalista i człowiek. Polecam każdej osobie, która chce skorzystać z pomocy medycznej Pana Doktora. Szczerze dziękuję. Maria Bator 24.02.2013 r.

Maria Bator 24.02.2013 r.

Miły, konkretny, rzeczowy. Po wielu wędrówkach, po różnych laryngologach mój syn zdecydowanie stwierdził, że dr Papież to " mój doktor" - wystarczy za komentarz, czyz nie?