lekarz Paweł Pikiel

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Unikać !!!!!! Nie potrafią analizować wyników i ferują bezpodstawne "wyroki". Pacjentowi sadystycznie oświadczył że ma 3 miesiące życia i proponujei tylko paliatywne wspomaganie. Po konsultacjach w Centrum Onkologii w Warszawie, już po trzech wlewach nastąpiła całkowita remisja i pacjent jest czysty onkologicznie.

Trafiłam do dr Pikiel dzięki mojej rodzinie która szybko znalazła mi pomoc.Lekarz bardzo miły ma dobre podejscie do pacjenta.Uprzejmy i bardzo dobry fachowiec umie podtrzymać człowieka na duchu żeby sie nie załamał gdyż byłam u innego lekarza i wyszłam poprostu załamana ale na szczęscie po rozmowie z dr .Pikiel odrazu stanełam na nogi.Dziękuje bardzo Panie doktorze

Pan dr Pikiel to wspaniały specjalista, zawsze uśmiechnięty z dużym poczuciem humoru. To bardzo profesjonalny lekarz, konkretny i rzeczowy. Posiada bardzo dużo fachowej i praktycznej wiedzy. Stara się rozwiać wątpliwości i zawsze dodaje otuchy. To lekarz z pasją i z Ogromnym Sercem. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam. Halinka.

Wspaniały człowiek o wielkim sercu.Pełen empatii,rzetelnie odpowie na kazde pytanie.Bardzo pomocny w zalatwianiu dodatkowych badan niezbednych do postawienia pelnej diagnozy.Dzieki jego ogromnej wiedzy otrzymalam najlepsze leczenie ktore daje mi mozliwosc wyleczenia.dziekuje za wszystko.magda

Lekarz o bardzo humorystycznym podejściu do pacjenta, co na oddziale onkologicznym ma istotne znaczenie! Interesuje się pacjentami, chętnie zatrzymuje przy łóżku, by zamienić słowo i dodać otuchy, potrzebnej chorym na nowotwory. Kompetentny i rzeczowy, bez obaw można powierzyć mu swoje losy na stole operacyjnym!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdynia"?

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
Gdynia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum św. Franciszka z Asyżu w Lęborku"
aleja Wolności 40A
Lębork