lekarz Paweł Pikiel

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Doktor Paweł Pikiel to najlepszy specjalista jakiego spotkałam w życiu. Lekarz z ogromną wiedzą, dużym doświadczeniem, a do tego bardzo empatyczny i wspierający . Doktor Paweł przeprowadził mnie przez cały proces diagnostyczny, skonsultował z innymi specjalistami, bardzo pomógł z wykonaniem wszystkich badań. To dzieki temu, ze spotkałam doktora zostałam tak szybko zdiagnozowana ( chłoniak Hodgkina) mam szanse na pełne wyleczenie. Dziekuje panie doktorze z całego serca, jest pan najlepszym lekarzem na świecie i nigdy Pana nie zapomnę ani ja ani moja rodzina.
Pozdrawiam
Karolina

Unikać !!!!!! Nie potrafią analizować wyników i ferują bezpodstawne "wyroki". Pacjentowi sadystycznie oświadczył że ma 3 miesiące życia i proponujei tylko paliatywne wspomaganie. Po konsultacjach w Centrum Onkologii w Warszawie, już po trzech wlewach nastąpiła całkowita remisja i pacjent jest czysty onkologicznie.

Trafiłam do dr Pikiel dzięki mojej rodzinie która szybko znalazła mi pomoc.Lekarz bardzo miły ma dobre podejscie do pacjenta.Uprzejmy i bardzo dobry fachowiec umie podtrzymać człowieka na duchu żeby sie nie załamał gdyż byłam u innego lekarza i wyszłam poprostu załamana ale na szczęscie po rozmowie z dr .Pikiel odrazu stanełam na nogi.Dziękuje bardzo Panie doktorze

Pan dr Pikiel to wspaniały specjalista, zawsze uśmiechnięty z dużym poczuciem humoru. To bardzo profesjonalny lekarz, konkretny i rzeczowy. Posiada bardzo dużo fachowej i praktycznej wiedzy. Stara się rozwiać wątpliwości i zawsze dodaje otuchy. To lekarz z pasją i z Ogromnym Sercem. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam. Halinka.

Wspaniały człowiek o wielkim sercu.Pełen empatii,rzetelnie odpowie na kazde pytanie.Bardzo pomocny w zalatwianiu dodatkowych badan niezbednych do postawienia pelnej diagnozy.Dzieki jego ogromnej wiedzy otrzymalam najlepsze leczenie ktore daje mi mozliwosc wyleczenia.dziekuje za wszystko.magda

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Gdynia"?

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
Gdynia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum św. Franciszka z Asyżu w Lęborku"
aleja Wolności 40A
Lębork