Spotkanie z panem doktorem Pawłem Pikielem jest najlepszym doświadczeniem podczas walki z chorobą nowotworową. To przede wszystkim bardzo dobry człowiek i świetny lekarz. Kiedy trafiłam do doktora zagubiona z podejrzeniem chłoniaka, bardzo szybko zaczął działać, przeprowadził operację i skierował do hematologa. Był przewodnikiem i monitorował moje leczenie. Z panem doktorem jest stały kontakt, co jest bardzo cenne. Polecam pana doktora wszystkim, którzy chcą współpracować z lekarzem z powołania. Marta z mazowieckiego.

Doktor Paweł Pikiel to najlepszy specjalista jakiego spotkałam w życiu. Lekarz z ogromną wiedzą, dużym doświadczeniem, a do tego bardzo empatyczny i wspierający . Doktor Paweł przeprowadził mnie przez cały proces diagnostyczny, skonsultował z innymi specjalistami, bardzo pomógł z wykonaniem wszystkich badań. To dzieki temu, ze spotkałam doktora zostałam tak szybko zdiagnozowana ( chłoniak Hodgkina) mam szanse na pełne wyleczenie. Dziekuje panie doktorze z całego serca, jest pan najlepszym lekarzem na świecie i nigdy Pana nie zapomnę ani ja ani moja rodzina. Pozdrawiam Karolina

Pozdrawiam
Karolina

Unikać !!!!!! Nie potrafią analizować wyników i ferują bezpodstawne "wyroki". Pacjentowi sadystycznie oświadczył że ma 3 miesiące życia i proponujei tylko paliatywne wspomaganie. Po konsultacjach w Centrum Onkologii w Warszawie, już po trzech wlewach nastąpiła całkowita remisja i pacjent jest czysty onkologicznie.

Trafiłam do dr Pikiel dzięki mojej rodzinie która szybko znalazła mi pomoc.Lekarz bardzo miły ma dobre podejscie do pacjenta.Uprzejmy i bardzo dobry fachowiec umie podtrzymać człowieka na duchu żeby sie nie załamał gdyż byłam u innego lekarza i wyszłam poprostu załamana ale na szczęscie po rozmowie z dr .Pikiel odrazu stanełam na nogi.Dziękuje bardzo Panie doktorze

Pan dr Pikiel to wspaniały specjalista, zawsze uśmiechnięty z dużym poczuciem humoru. To bardzo profesjonalny lekarz, konkretny i rzeczowy. Posiada bardzo dużo fachowej i praktycznej wiedzy. Stara się rozwiać wątpliwości i zawsze dodaje otuchy. To lekarz z pasją i z Ogromnym Sercem. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam. Halinka.

Wspaniały człowiek o wielkim sercu.Pełen empatii,rzetelnie odpowie na kazde pytanie.Bardzo pomocny w zalatwianiu dodatkowych badan niezbednych do postawienia pelnej diagnozy.Dzieki jego ogromnej wiedzy otrzymalam najlepsze leczenie ktore daje mi mozliwosc wyleczenia.dziekuje za wszystko.magda

Lekarz o bardzo humorystycznym podejściu do pacjenta, co na oddziale onkologicznym ma istotne znaczenie! Interesuje się pacjentami, chętnie zatrzymuje przy łóżku, by zamienić słowo i dodać otuchy, potrzebnej chorym na nowotwory. Kompetentny i rzeczowy, bez obaw można powierzyć mu swoje losy na stole operacyjnym!

Doktor Piotr Pikel jest bardzo dobrym lekarzem. Nie trzeba długo czekać na wizytę. Przeprowadził zabieg bardzo szybko i dokładnie. W dodatku jest bardzo sympatyczną osobą która interesuje się pacjentem. Wycięcie włókniaka nie jest dla niego żadnym problemem. Jestem z niego bardzo zadowolony. Radosław

Doskonały specjalista,zabieg chirurgiczny przeprowadzony fachowo,w spokoju i miłej atmosferze, z pełną informacją dla pacjenta.Pacjent czuje się potraktowany indywidualnie i z szacunkiem.Jest to lekarz profesjonalista z dużą wiedzą zawodową,niezwykle kulturalny i taktowny. Posiada rzadką wśród osób z środowiska medycznego cechę, którą można określić jako empatię. Wzbudza zaufanie, ponadto ma poczucie humoru:)Nie życzę nikomu spotkania z onkologiem ale jeśli już jest potrzeba.. to jest to najwłaściwszy człowiek na swoim miejscu. Z pełnym szacunkiem POLECAM.

Rak tarczycy brzmiał jak wyrok w lipcu 2012. Zawalił mi się świat, łzy, bezradność, bezsilność i uczucie, że nie wiem co mam zrobić, do kogo się zwrócić. Spędziłam dużo czasu w Internecie szukając pomocy. Wyświetliła się strona o Panu Doktorze Pikiel - sierpień. Umówiłam się z Nim na wizytę niemal z dnia na dzień. Zrezygnowana pokonałam 200 km. SŁUCHAJCIE! Pan Doktor to niesamowity lekarz i człowiek. Podczas półgodzinnej wizyty wykazał wielki profesjonalizm, dużą odpowiedzialność, bardzo przyjazne podejście – po prostu duże zainteresowanie pacjentem – a przecież trafiłam do Niego z ...

SŁUCHAJCIE! Pan Doktor to niesamowity lekarz i człowiek. Podczas półgodzinnej wizyty wykazał wielki profesjonalizm, dużą odpowiedzialność, bardzo przyjazne podejście – po prostu duże zainteresowanie pacjentem – a przecież trafiłam do Niego z „ulicy”. Po wyjściu z gabinetu świat zaczął nabierać kolorów, bo wiedziałam, że trafiłam w „dobre ręce”. Doktor ustalił szybki termin operacji, zlecił ponowne badania próbek mojej biopsji u najlepszych specjalistów, którzy zweryfikowali „wyrok” Dzięki temu tuż przed operacją dowiedziałam się, że są to tylko łagodne zmiany. Jestem 2 tygodnie po operacji. Na szyi mała kreska – całkowicie wycięta tarczyca, węzły chłonne oszczędzone.
Pan Doktor był ze mną od początku do końca, wspierając na każdym etapie choroby i wykazywał zainteresowanie stanem mojego zdrowia nawet po powrocie do domu. W każdej chwili mogłam liczyć na Jego telefoniczną konsultację.
Panie Doktorze, nie ma na świecie słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność. Nie spotkałam w życiu takiego LEKARZA jak Pan. Pańskie zaangażowanie w profesjonalną pomoc, indywidualne podejście i poczucie humoru podtrzymujące na duchu są BEZCENNE.
DZIĘKUJĘ !!! I z całego serca polecam tym wszystkim, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.