Paweł Podhalański

3,9
3,5

Zdecydowanie odradzam na obchodzie informując go że dziś urodzę bo mam skurcze odburknął leżeć i wychodzić do wc za potrzebą.Po czym poszedł spać do pokoju. Wezwana przeze mnie położna sama mnie zbadała rozwarcie przy krążku było 4cm po jego zdjęciu było już 8cm. Nawet się nie pofatygował wstać i mnie zabadać.Zaraz po zdjęciu krążka wylądowałam na porodówce wszystko zrobiły położne.On zszywał mnie chyba na szpiku bo do dziś czuje ból okolicy krocza.Na szczęscie synek urodził się zdrowy. Ale doktorka zdecydowanie odradzam. Myśli , że przyjedzie do Ostrzeszowa na dyżur to kobiety może traktować jak chce!!!!

Pan doktor jest godny polecenia zawsze uprzejmy ,punktualny dokladny nie mam zastrzezen swoje pacjentki traktuje naprawde szczegolnie

W kaliskim szpitalu miałam styczność prawie z każdym lekarzem i ten był najgorszy. Kobiety w ciąży bada okropnie. Bardzo dużo kobiet (poza jego pacjentkami oczywiście) leżących na patologii boi się jego badań. Ja sama zostałam tak zbadana, że ledwo udało mi się donosić ciążę.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i nie zgodze sie z wieloma osobami które się tu wypowiadają chodziłam do tego lekarza w ciąży na NFZ prywatnie byłam raptem 2 moze 3 razy na kase chorych poświecał mi tyle samo czasu co prywatnie nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego kompetencji. Bada bardzo delikatnie jest uprzejmy i to bardzo. Zdobył moje zaufanie i nie zamierzam zmieniać lekarza... z pewnością poleciła bym i polecam go znajomym.

Niestety miałam nieprzyjemność tego Pana napotkać w szpitalu. Sam fakt, że nie chodzi się do niego prywatnie, a do kolegi, który jest lepiej wykwalifikowany dyskwalifikuje kobietę jako pacjenta, który zasługuje na godne traktowanie. Przez 15 lat chodzenia do Ginekologa nigdy nie byłam tak brutalnie zbadana. Facet nie ma wyczucia. Nie powinien być lekarzem. Przez niego straciłabym ciąże. Nie wiem, co on robi na stanowisku z-cy ordynatora w szpitalu, z tego co słyszałam, ma tam mocne korzenie (odpowiednie DNA) więc jest facet nie do ruszenia. Drogie Panie, uroda to nie wszystko. Trzeba mieć coś w mózgu jeszcze, a po styczności z nim, zmieniłam szpital, w którym zamierzam rodzić.