dr Paweł Ponichtera

Czy bym go polecił? Z czystym sumieniem. Czy jest kompetentny? - jak najbardziej. A w dodatku świetnie tłumaczy jakie przygody w gabinecie mnie czekają. Szkoda, że takich lekarzy jest mało:-(

Fantastyczny stomatolog. Jestem bardzo zadowolona i nie zamienię na żadnego innego. Miły, uprzejmy, bardzo kontaktowy. Obsługa dentystyczna na najwyższym poziomie.

Bardzo kompetentny lekarz. Naprawdę godny polecenia. Wprowadza cudowną atmosferę i sprawia, że cały stres związany z wizytą znika :)

Przez długi czas nie chciałem iść do dentysty bo pamiętam jeszcze jak kiedyś robiono zęby. Jak poszedłem do dr. Pawła to wszystko przeszło. Dziwią mnie jedne z dwóch poprzednich opinii, ponieważ oceniany lekarz jest jak najbardziej w porządku i polecam go wszystkim znajomym.

polecam. jeden z najlepszych, u których byłem

polecam. jeden z najlepszych, u których byłem

Dokonana przeze mnie ocena nie wymaga żadnego komentarza. Dodam tylko, że w kwesti jakości zarówno usługi jak i obsługi jestem bardzo wymagający.

Zgadzam się z poniższym komentarzem, kompletna porażka.

Zgadzam się z poniższym komentarzem, kompletna porażka.

Oszust i tylko tyle. Nic innego tylko wyłudzacz pieniędzy. Na początku mnie okłamał co do leczenia a potem jak sama się dowiedziałam co mi przysługuje za darmo a co nie, to sie wykręcał, że o tym po prostu nie wiedział, co jest nie do pomyślenia że lekarz pracujący w zawodzie nie wie jakie usługi są ile płatne czy też darmowe na NFZ??!!?? A jak już wyszło że nie chce robić wszystkiego prywatnie tylko część na fundusz, to gdy zapchał mi buzię podczas leczenia zaczął mi mówić że mu fundusz mało co zwróci że mu się nie opłaca i jakimiś cyframi rzucać. Po prostu nigdy nie byłam u tak wstrętnego, wyrachowanego i podstępnego stomatologa, dokończyłam leczenie które tam zaczęłam i nigdy w życiu więcej do takich ludzi! W dodatku jak się potem okazało moja opinie potwierdziły inne osoby, które leczyły się w miejscu gdzie pracuje Pan Paweł. ODRADZAM!!!!

Jest profesjonalistą i to przystojnym w dodatku ;)

Jest profesjonalistą i to przystojnym w dodatku ;)

Zdecydowanie polecam,również dzieciom,bałam się strasznie iść do dentysty,pewnie jak większość.Teraz idę z uśmiechem na ustach,polecam,polecam,polecam