dr n. med. Paweł Posadzy

1,8
1,9
2,2
1,8

Wszystko perfekcyjnie, miałem problem z bolącym kolanem na skutek urazu przy squashu. Wcześniej byłem u dwóch ortopedów i nie pomogło, dopiero Dr Posadzy trafnie zdiagnozował uszkodzenie i przepisał odpowiednie maści wraz z zestawem ćwiczeń. Ból i dyskomfort minął całkowicie! Dziękuje!

Najgoszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Lekarz w ogóle nie chciał mnie słuchać, opis badania tak przeczytał, że nie wiedział z czym do niego przyszłam ( w opisie było to wyraźnie napisanie). Na przewlekłe bóle przepisał mi zwykłą maść, nie wiem jakim cudem ten lekarz jeszcze ma pacjentów. Do tego niemiły, o wszystko miał pretensje, nic mi nie poweidział, nic nie wytłumaczył,wizyta trwała może maksymalnie 5 minut.

Nie polecam , od 8lat walczę z bólem i ten człowiek nie widzi ze mam problem trafiłam na 3 kolejnych profesjonalistów i po pierwszym prześwietleniu cała 3 prawie w jednym i tym samym czasie powiedziała ze kwalifikuje się do operacji tylko szkoda ze tak późno bo muszę czekać kolejne 5 lat bo tak działa NFZ ale dr.Posadzy nadal nie widzi schorzenia, problemu -nie polecam typowy poznański Kon......

Pojechała w 2008 roku z dwu tygodniowym synkiem po porodzie stwierdzono szpotawość lewej stopy. Wiec kierunek Poznań i Pan dr Paweł - dwa tyg gips dwa nóżka wolna synek ma 7 lat i żadnego znaku po wadzie. Dziękujemy Panu!!!

Odradzam. Wizyta trwała jakieś 5 min, nie zostałam odpowiednio zbadana, a wszystkie moje uwagi zostały zignorowane. Doktor zalecił mi gimnastykę i stosowanie żelu przeciwbólowego. Oznajmił, że moje bóle pleców to zwykłe bóle mięśniowe spowodowane brakiem ruchu. Zostałam wyśmiana, gdy powiedziałam że poprzedni lekarz stwierdził u mnie skoliozę.

Dużo można o nim napisać...Odradzam całkowicie! Facet siedzi za biurkiem i gada coś pod nosem, kilka razy trzeba powtarzać co boli i gdzie, by po chwili usłyszeć ponownie pytanie co dolega. Szkoda czasu na stanie w kolejce. Nie rozumiem, jak ktoś taki może pracować w szpitalu! Uciekajcie od niego. W niczym wam nie pomoże. Władze szpitala wzywam do pilnej interwencji.

Odradzam stanowczo tego "lekarza", nie wiem jakim cudem tyle lat jest w zawodzie. Ludzie uciekajcie od niego!

LUDZIE TEN CZŁOWIEK WYMAGA SAM POMOCY LEKARZA ALE OD GŁOWY PRZYPOMNIAŁ MI ON CZASY Z WOJSKA SPRZED 25 LATY TRAMPKI I BISEPTOL .ZMARNOWANE SKIEROWANIE I 4 MIESIĄCE CZEKANIA RASOWY KONOWAŁ

Znam i lecze sie u tego lekarza od 23 lat. Polecam bo naprawde jest tego wart - dzieki niemu nadal chodze

Nie polecam tego lekarza a najszczególniej z małymi dziećmi ! Najgorszy lekarz jakiego widziałam !! Opinia na 0 !!

Nie polecam tego lekarza a najszczególniej z małymi dziećmi !
Najgorszy lekarz jakiego widziałam !! Opinia na 0 !!