dr n. med. Paweł Pyka

Chirurg onkolog

dr. P Pyka to onkolog dzięki któremu żyję, a nowotwór piersi mam za sobą... dzięki dr-owi i jego wiedzy którą mi przekazywał poprzez zadawanie pytań przeze mnie, jego cierpliwość i mądrość to atuty lekarza który jest na swoim miejscu i leczy kobiety, bardzo dobrze leczy polecam :)

do czasu od kiedy poznałam dr Pawła Pykę myślałam, że tacy lekarze są tylko w filmach, a jednak w codziennym życiu też można spotkać wspaniałego człowieka.

Doktor szybko zdobywa zaufanie pacjenta. Jest uprzejmy, mówi ciepłym , spokojnym głosem. Odpowiada na pytania,wyjaśnia wątpliwości, uśmiecha się. Delikatny prz badaniu i przy wykonywaniu biopsji. Biopsja u doktora okazała się bezbolesna.

Każdy lekarz może brać Go za wzór, ma wiedzę, cierpliwość, wysoka kulturę osobista przy czym potrafi być dowcipny, a humoru często brak chorym onkologicznie, potrafi uszanować prywatność, chory w szybkim czasie nabiera zaufania i nie czuje skrępowania, współpracuje z rodzina chorego, wyczerpująco udziela informacji, nie okazując przy tym zniecierpliwienia

jestem zadowolona miły ciepły kompetentny o wielkim sercu wpelni spełnia oczekiwania pacjeta polecam innym

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Wałbrzych"?

Henryk Maciąg

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO
UL. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO 4
Wrocławska 16
58-300 Wałbrzych
NZOZ - Przychodnia "Na Browarnej" sp. z o.o.
ulica Browarna 3
58-300 Wałbrzych

Jarosław Janas

Rynek 8/1
57-400 Nowa Ruda
Szpital im. dra A. Sokołowskiego
Sokołowskiego 4
58-309 Wałbrzych
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Sudeckie Centrum Kardiologiczno-Angiologiczne - Polanica-Zdrój
Jana Pawła II 2
57-320 Polanica-Zdrój