dr n. med. Paweł Pyka

Chirurg onkolog

Bardzo dobry lekarz o dobrym sercu i bardzo wysokiej kulturze. Bardzo kompetentny, zatroskany o pacjenta i oddany temu co robi. Pracuje i leczy tak , że wraca nadzieja i wiara. Ważne jest poczucie bezpieczeństwa, które się odczuwa przy doktorze.Cały Jego Zespół i oddział jest na najwyższym poziomie.

dr. P Pyka to onkolog dzięki któremu żyję, a nowotwór piersi mam za sobą... dzięki dr-owi i jego wiedzy którą mi przekazywał poprzez zadawanie pytań przeze mnie, jego cierpliwość i mądrość to atuty lekarza który jest na swoim miejscu i leczy kobiety, bardzo dobrze leczy polecam :)

do czasu od kiedy poznałam dr Pawła Pykę myślałam, że tacy lekarze są tylko w filmach, a jednak w codziennym życiu też można spotkać wspaniałego człowieka.

Doktor szybko zdobywa zaufanie pacjenta. Jest uprzejmy, mówi ciepłym , spokojnym głosem. Odpowiada na pytania,wyjaśnia wątpliwości, uśmiecha się. Delikatny prz badaniu i przy wykonywaniu biopsji. Biopsja u doktora okazała się bezbolesna.

Każdy lekarz może brać Go za wzór, ma wiedzę, cierpliwość, wysoka kulturę osobista przy czym potrafi być dowcipny, a humoru często brak chorym onkologicznie, potrafi uszanować prywatność, chory w szybkim czasie nabiera zaufania i nie czuje skrępowania, współpracuje z rodzina chorego, wyczerpująco udziela informacji, nie okazując przy tym zniecierpliwienia

jestem zadowolona miły ciepły kompetentny o wielkim sercu wpelni spełnia oczekiwania pacjeta polecam innym