dr n. med. Paweł Romanek

Ginekolog

Dr. Romanek, wspanialy lekarz z ogromna wiedza, cudowny czlowiek z wielka kultura osobista. Polecam z calego serca wszystkim kobietom majacym problemy zdrowotne.

Rewelacyjny lekarz i cudowny człowiek. Do pana dr poszłam tylko na konsultację, a zostałam jego stałą pacjentką. Lekarz dokładnie mi wszystko wytłumaczył, wyjaśnił problem, następnie w szpitalu przeprowadził laparoskopię, po której błyskawicznie doszłam do siebie. Następnie zwrócił uwagę na jeden hormon, który odstawał od normy, ale którym poprzedni dwaj ginekolodzy radzili się nie przejmować, dostałam na niego lek i już po trzech miesiącach byłam w upragnionej ciąży. Jeśli chodzi o jej prowadzenie, lekarz się nie śpieszy na wizytach, zawsze opowiada co będzie po kolei robił i dlaczego, nie straszy niepotrzebnie, ale też nie obiecuje "cudów" na samym jej początku. Na początku wydaje się być trochę skryty, ale w miarę poznawania się, bardzo zyskuje, autentycznie cieszy się razem z pacjentką, żartuje. Przeszłam już kilku krakowskich ginekologów i żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jak dr Romanek: wysoka kultura osobista, wiedza, kompleksowe podejście do pacjentki i skuteczność jego działań czynią z niego ideała :)

jestem pod wrażeniem polecam tego lekarza wszystkim dziewczynom

jestem pod wrażeniem polecam tego lekarza wszystkim dziewczynom

bYŁAM OPEROWANA PRZEZ DR ROMANKA 21.01.2013-ŚWIETNY,PROFESJONALNY,LUDZKI LEKARZ.DZIĘKUJĘ

naprawdę polecam!!! To właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!

naprawdę polecam!!! To właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo