dr n. med. Paweł Romanek

Dr. Romanek, wspanialy lekarz z ogromna wiedza, cudowny czlowiek z wielka kultura osobista. Polecam z calego serca wszystkim kobietom majacym problemy zdrowotne.

Rewelacyjny lekarz i cudowny człowiek. Do pana dr poszłam tylko na konsultację, a zostałam jego stałą pacjentką. Lekarz dokładnie mi wszystko wytłumaczył, wyjaśnił problem, następnie w szpitalu przeprowadził laparoskopię, po której błyskawicznie doszłam do siebie. Następnie zwrócił uwagę na jeden hormon, który odstawał od normy, ale którym poprzedni dwaj ginekolodzy radzili się nie przejmować, dostałam na niego lek i już po trzech miesiącach byłam w upragnionej ciąży. Jeśli chodzi o jej prowadzenie, lekarz się nie śpieszy na wizytach, zawsze opowiada co będzie po kolei robił i dlaczego, nie straszy niepotrzebnie, ale też nie obiecuje "cudów" na samym jej początku. Na początku wydaje się być trochę skryty, ale w miarę poznawania się, bardzo zyskuje, autentycznie cieszy się razem z pacjentką, żartuje. Przeszłam już kilku krakowskich ginekologów i żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jak dr Romanek: wysoka kultura osobista, wiedza, kompleksowe podejście do pacjentki i skuteczność jego działań czynią z niego ideała :)

jestem pod wrażeniem polecam tego lekarza wszystkim dziewczynom

jestem pod wrażeniem polecam tego lekarza wszystkim dziewczynom

bYŁAM OPEROWANA PRZEZ DR ROMANKA 21.01.2013-ŚWIETNY,PROFESJONALNY,LUDZKI LEKARZ.DZIĘKUJĘ

naprawdę polecam!!! To właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!

naprawdę polecam!!! To właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!

Bylam operowana przez dr P. Romanka w szpitalu na Galla. Jestem bardzo zadowolona, z czystym sumieniem polecam.

Miły, delikatny , rzeczowy, profesjonalista nie tylko w gabinecie, ale także na sali operacyjnej co w moim przypadku było bardzo ważne

Do dr Romanka uczęszczam od 2003 bądź 2004 roku z polecenia pacjentki, którą spotkałam w Szpitalu na ulicy Kopernika. Do tamtej pory korzystałam z "pomocy" lekarza o tytule doktorskim, którego głównym celem były korzyści majątkowe. Z czystym sercem polecam dr. Dzięki jego profesjonalizmowi i kilkuletniemu leczeniu zespołu policystycznych jajników dziś jestem całkiem zdrowa i planuję powiększenie naszego 2 osobowego grona :)

Doskonały lekarz, ogromna wiedza, umiejętność wytłumaczenia pacjentce w przystępny sposób zagadnień ginekologicznych. Do tego miły, sympatyczny i niesamowicie kulturalny.

Szczerze polecam dr Romanka. Jest bardzo taktowny i delikatny, a co najważniejsze - profesjonalista.