lek. dent. Paweł Rosiński

Mocno Polecam!! :-) Doktor bardzo mi pomógł, przy tym bardzo miły. Przede wszystkim bardzo dobry chirurg!!! Miałam robione też u doktora 2 implanty, zabieg szybki, bezbolesny, ząbki bardzo ladne..... Polecam zawsze każdemu kto pyta o dentyste

Bardzo profesjonalny gabinet. Pelne leczenie, kompleksowe, praktycznie o nic sam sie nie musisz martwic. Doktor bardzo mily, pasjonat w swojej dziedzinie. Polecam :-))))

DZIEKUJE Panie Pawle :-) Wspaniały człowiek i bardzo dobry chirurg :-)) Polecam bardzo bardzo mocno, naprawde można całkowicie zmienić podejście, oczywiście na pozytywne!

Super lekarz. Profesjonalne podejście do problemu. Kompleksowe leczenie przy równocześnie milej atmosferze i podejściu do pacjenta.

Super super.... juz dawno szukalam takiego specjalisty. Jestem zaskoczona jak dokladnie Pan doktor opisuje i omawia wszystkie zabiegi o wykonaniu nie wspomne. Do tego naprawde mila, normalna atmosfera nic wymuszonego. Widac, ze sie przyklada i jest wyksztalcony

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6