dr Paweł Rozmus

Ortopeda, Traumatolog

Polecam. Jestem bardzo zadowolony, szybka i fachowa pomoc lekarska. Pan doktor bardzo kompetentny i szczegółowy. Mogę polecić z pełnym przekonaniem.

Nie dawno Pan dr.robił mi artroskopię barku. W szystko PERFEKT. To człowiek nie samowity. Kulturalny Inteligiętny a przede wszystkim Ciepły. Jak żyje 50 lat to takiego lekarza nie spotkałem.Takiego doktora trafić to jak 6 w Toto lotka. Dużo zdrówka Panie doktorze

Pisałem wcześniej mała pomyłeczka wszędzie oczywiście same 5 👍No mówię wszystkim szukającym fachowca i DOBREGO CZŁOWIEKA no mega Gości

Dwa lata męczarni.O lekarzach nie wspomnę.Wreszcie trafiło się do ANIOŁA.Pan doktor SUPER.Nie ma słów żeby to opisać.Jak Polska by miała takich specjalistów jak Pan dr.Paweł to nie są potrzebne zachodnie kliniki.To lekarz z prawdziwego zdarzenia.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.A Pana doktora POZDRAWIAM I DZIĘKUJE

Ortopeda Paweł Rozmus to doskonały specjalista, a przy tym człowiek z ogromną empatią. Gorąco polecam. :)

Jeżeli wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta i swojej pracy jak doktor Rozmus to z pewnością ludzie nie narzekali by tak na leczenie w naszym kraju

Witam często jeżdżę po lekarzach z dziećmi ale takiego jak dr Paweł nigdy nie spotkalam widac że jest to lekarz z powolania operowal moją córkę i naprawde wszystkim polecam każdej chorej osobie zycze aby spotkala takiego cudownego lekarza . POZDRAWIAM

Pan Pawel robil mi kolana dwa razy. Raz szyl lekotke i drobna obrobka chrzastki pol roku temuw kutnie. Po raz drugi 3 dni temu rekonstruowal mi acl w szpitalu w jedrzejowie gdzie mnie skierowal. SZpoital fantastyczny polecam bardzo. Jest ortopeda naprawde godnym polecenie. Wysokiej klasy. Interesuje sie pacjentem a swoja prace wykonuje perfekcyjnie. Jeszcze raz polecam. Gdyby cos stalo mi sie w przyszlosci udalbym sie napewno wlasnie do niego

Leczyłam się u doktora Rozumsa w Kutnie i jestem bardzo zadowolona. Robił mi rekonstrukcję ACL. Po operacji interesował się stanem zdrowia. Jest bardzo kompetentny i godny zaufania. Polecam!!!

Pan Paweł Rozmus jest świetnym specjalistom. Polecam wszystkim :)

Pan Paweł Rozmus jest świetnym specjalistom. Polecam wszystkim :)