dr n. med. Paweł Rudziński

Kardiochirurg

Bardzo dobry fachowiec i wspaniały człowiek. Podejście profesjonalne nie tylko w stosunku do pacjenta ale także do jego rodziny. Jestem mu bardzo wdzięczy. Dziękuję za życie.

W 2003 roku dr Paweł Rudziński przeprowadził u mnie operację pękniętego tętniaka aorty wstępującej.Zawdzięczam mu życie i zdrowie.Zawsze życzliwy,cierpliwy,serdeczny.Uczynił Pan tyle dobra dla ludzi,że to dobro musi do Pana wrócić i wróci.życzę zdrowia i dużo szczęścia.Oby spotkało Pana tyle życzliwości i miłości od ludzi ile Pan dał jej innym.Wdzięczny pacjent z Krosna - Edward Paszek.

kto pana operował; ODPOWIADAM DR.PAWEŁ RUDZINSKI BAYPASY ZA 6 MIESIECY TENTNIAK AORTY BRZUSZNEJ.WRUCILEM DO SPORTU AMATORSKIEGO ROWER, NARTY .CO MOGĘ ! MODLE SIĘ DO PANA BOGA O ŁASKĘ DOBREGO ZDROWIA. PANIE DOKTORZE DZIĘKUJE.

POLECAM GO PANU BOGU CO DZIENNIE , ŻYJE DZIENKI NIEMU J.F.

POLECAM GO PANU BOGU CO DZIENNIE , ŻYJE DZIENKI NIEMU J.F.

Pan dr Rudziński przeprowadził operację bajpasów u mojej wtedy 82 letniej Mamy w 2006r. Mama zyje do dziś i ma się dobrze, a Pan Doktor walczy o życie. Mama i my /jej dzieci/ bardzo przeżyliśmy wiadomość o wypadku Pana Doktora, gdyż często Go wspominamy i zawsze robi nam się ciepło koło serca. Panie Doktorze jestesmy z Panem i Pana Rodzina. .Krystyna z Tarnowa.

.Krystyna z Tarnowa.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Kraków"?

dr

dr
Tomasz Myrdko

Szpital Jana Pawła II
Prądnicka 80

Klinika Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie
Kraków