lekarz Paweł Rybak

Ortopeda

Specjalista w swojej dziedzinie , godny polecenia .

Specjalista w swojej dziedzinie , godny polecenia .

Dr Rybak zszywał moją całkowicie rozerwaną łąkotkę w czerwcu 2011. Po kilku miesiącach wahania się czy chcę iść na artroskopię (i wizyt u kilku ortopedów) on pierwszy zamiast opierać się tylko na wynikach rezonansu zobaczył i zbadał chorą nogę. Ani dzisiejszy stan mojego kolana, ani sam lekarz nie dał i nie daje żadnego powodu żeby ocenić go inaczej niż na 5 gwiazdek.

Do Dr.Pawła Rybaka trafiłam dzięki nieżyjącemu już dr.Pawlakowi i jestem Mu bardzo wdzięczna ,dzięki kompetencji dr.Rybaka dzisiaj chodzę i jestem sprawna ruchowo.DZIĘKUJĘ! M.G.

chyba mial zly dzien jak bylem akurat w szpitalu na pewno kompetentny, ale co do uprzejmosci to nie polecam nie jestem lekarzem i zadawalem pytania ktore mogly wydawac mu sie proste,ale dla mnie takie nie byly..a doktor sprawial wrazenie zniecierpliwionego.. odpowiadal zdawkowo i "z łaską"

chyba mial zly dzien jak bylem akurat w szpitalu
na pewno kompetentny, ale co do uprzejmosci to nie polecam

Po długiej wędrówce po lekarzach trafiłam do dr Pawła Rybaka i jestem losowi za to wdzięczna.Gdyby nie Jego fachowa pomoc,pewnie dalej borykałabym się ze swoim schorzeniem.Dziś jestem już po operacji i wracam do pełnej sprawności.Polecam bardzo,bardzo bardzo :-)

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Gdańsk