dr Paweł Rybojad

Torakochirurg

Panie Doktorze! Życie to nie żart. Uratował mnie Pan. Ale nie tylko mnie. Uratował Pan moje 6 dzieci. Każde z nich mnie kocha i chce bym był z nimi zawsze. Jesteś MISTRZEM ŚWIATA I NIC I NIKT CI TEGO NIE ODBIERZE. A w życiu prywatnym żyj jak chcesz, niech Ci się wiedzie.

Byłem konsultowany przez profesora Rybojada w Kielcach. Wizytę umówiłem przez sekretariat ( za darmo). Pełen profesjonalizm. Rzeczowy, miły lekarz. Wyjaśnia wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Leczenie błyskawiczne, niemal bez kolejki. Musiałem niestety zainwestować w część dodatkowych badań bo na NFZ musiałbym czekać. Chodziło o konsultację kardiologiczną i częśc badań laboratoryjnych. Zainwestowałem bo zależało mi na czasie, w przeciwnym razie i tak wszystko zrobiliby mi na NFZ. Pojechałem niemal w ciemno, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu przez sekretariat. Jestem z innego województwa. Dodam, że u siebe czekałbym conajmniej 2x dłużej na operację. Wszystko przebiegło bez komplikacji choć profesor straszył mnie różnymi możliwymi powiklaniami. Super. Super. Super. Teraz tylko kontrole ale ma być dobrze.

Dr.Paweł to wspaniały doktor z ogromną wiedzą a jednocześnie czuła osoba szczerze oddana swojej pracy,a przez to każdemu pacjentowi.Do wszystkiego podchodzi profesjonalnie.Byłam pacjentką wiec wiem.Sprawia że największy strach mija.Oby więcej takich ludzi.Bardzo szczerze polecam pana Dr.Rybojada,a panu dzięki.ZNANA

To wspanialy fachowiec w tym co robi, , jest niesamowicie uprzejmy, ,zyczliwy, ma ogromną wiedze i wspaniale serce, bo zawsze można na nim polegać. Nigdy nie odmawia pomocy.Bardzo malo takich osób jak dr.Rybojad.Nigdy niezdolam sie odwdzięczyć. Bardzo za wszystko panu DZIĘKUJĘ. Była pacjetka Dorota.