Paweł Sadowski

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Pomógł mi i potraktował poważnie, inni lekarze mówili że to moje fanaberie. Po zabiegu wszytko wróciło do normy. Polecam :)

WSPANIAŁY LEKARZ. Robię u Pana Doktora USG w 3D. Jesteśmy z mężem zachwyceni atmosferą oraz fachowym podejściem do pacjenta. Pan Doktor zawsze rzeczowo wyjaśni, co w danym momencie bada, a jeśli ma jakiekolwiek wątpliwości ( ze względu na ułożenie dziecka w danym dniu i niemożliwość dokładnego zbadania narządów)zaprasza ponownie na badanie. Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora.

nigdy nie trafiłam na tak świetnego lekarza, jego indywidualne podejście, rzeczowość i dokładność jest nie do opisania. wszystkim Paniom polecam dr Sadowskiego.

Niestety nie byłam prywatnie pacjentką tego lekarza, nie wiem skąd on ma tak dobre opinie, bo mnie potraktował w szpitalu w sposób arogancki, był bardzo niemiły może dlatego, że nie byłam nigdy jego pacjentką a może, że trafiłam na niego podczas nocnego dyżuru? Zdecydowanie odradzam, nie zapomnę mojego pobytu w szpitalu i jego zachowania w stosunku do mnie.

Bardzo miły i delikatny lekarz. Ma wspaniałe podejście do kobiety. Po prostu wspaniały lekarz. Jestem już od 3-ch lat pacjentką i nigdy nie powiem złego słowa. Godny polecenia :)

Bardzo miły i pozytywny lekarz. Zawsze wszystko wytłumaczył, kierował na potrzebne badania. Pracuje w szpitalu, co było dla mnie bardzo ważne przy prowadzeniu ciąży. Jak trzeba kieruje dalej na konsultacje. USG wykonuje bardzo dokładnie, pokazywał mężowi i córce wszystko, gdzie co dzidziuś ma ;) To będzie od teraz mój ginekolog na stałe :) Polecam!

Bardzo sympatyczny lekarz. Ma dobre podejście do pacjentek. Długo szukałam lekarza, który poprowadzi moją ciąże i teraz wiem, że Dr Sadowski to strzał w dziesiątkę. Bardzo polecam...

Nie wiem czy słowa cokolwiek opiszą :) Profesjonalny i rzetelny lekarz :) dokładnie robi USG :) godny polecenia!!

świetny lekarz do mojej choroby podszedł profesjonalnie,bardzo miły polecam

świetny lekarz do mojej choroby podszedł profesjonalnie,bardzo miły polecam

Świetny profesjonalista, chodzę do niego od kilku lat i mogę polecić z czystym sumieniem