dr n. med. Paweł Skorupski

Serdecznie polecam doktora Skorupskiego, najlepszy specjalista jakiego spotkałam. .....................................................................................................................................

prowadził 3 moje ciąże i jastem bardzo zadowolona polecam

prowadził 3 moje ciąże i jastem bardzo zadowolona polecam

Bardzo dobry lekarz, miły, uprzejmy. Prowadził moją drugą ciążę,o wszystko można zapytać, polecam!!!

Miły, przystojny i znakomity fachowiec:) polecam każdej kobiecie. Doktor pracuje do tego na ul Jaczewskiego w szpitalu na ginekologii operacyjnej.

Jestem stałą pacjentką dr Skorupskiego. Lekarz pracuje na oddziale ginekologii na ul Jaczewskiego do tego przyjmuje raz w tygodniu prywatnie w Luxmedzie. Zawsze jestem zadowolona z jakości wizyt oraz leczenia.