lekarz Paweł Skory

2,1
2,4
3,4
2,6

Przeczytać: http://medyczneprzypadki.bloog.pl/id,349518646,title,Pawel-Skory-i-Fenomed,index.html warto się zapoznać

Nie polecam tego lekarza. Liczylam na rzetelne podejscie do problemu, niestety w czasie wizyty mozna bylo tylko odczuc, ze lekarz chce namowic mnie na drogie zabiegi w jego gabinecie. Zrobil na mnie wrazenie lekarza ktoremu zalezy wylacznie na zarobku anizeli pomocy pacjentowi.

Bylam u Pana doktora na dwoch zabiegach-podanie toksyny botulinowej,oraz kwasu hialuronowego.O ile zabieg z botulina uwazam za udany,to podawanie kwasu hialuronowego wg mojej oceny jest:zbyt szybkie,bez wnikliwej obserwacji i zastanowienia sie,bez odpowiedniego zabezpieczenia skory kremem z wit A po zabiegu i w moim wypadku nie udalo sie to perfekcyjnie.Po moich wczesniejszych,fantastycznych wrazeniach z tego typu zabiegow upiekszajacych w innym gabinecie,wizyta u Pana Dr Skorego byla przezyciem zadziwiajacym(,ze mozna az tak inaczej)i jednoczesnie niesatysfakcjonujacym.Absolutnie nie polecam Pana Dr Pawla Skorego do zabiegow estetycznych.Natomiast chce wyrazic podziekowanie dla Pan Asystentek,ktore sa bardzo mile,pomocne i usmiechniete.

Od półtora roku odwiedzam najróżniejszych lekarzy specjalistów, profesorów i nikt nie potafił mi pomóc brodawczak okazał się koszmarem mojego życia i zagadką dla lekarzy, kolejne wizyty maście, Condylina, leki, konsultacje. Wystarczyła jedna wizyta u Pana doktora Skorego- gratujuje profesjonalizmu, wiedzy, podejścia do pacjenta, dziękuje również asystentkom Pana doktora, naprawde polecam.

Wizytę odbyłam kilka miesięcy temu. Pan doktor "odbębnił" mnie w niecałe 10 minut. Pieprzyki zbadał mi w tempie ekspresowym - powinien dostać medal za szybkość, bo przy takiej ilości to aż dziwne że coś zobaczył. Na cerę natomiast nic nie poradził. Dał próbki kremów i tyle.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Bydgoszcz"?

Gabinet alergologiczno-dermatologiczny
Łęczycka 13