Paweł Ślęczka

Doktor Ślęczka to cudowny człowiek i specjalista w swojej dziedzinie- a do tego jest przesympatyczny, wyrozumiały i empatyczny. Wizyty u doktora to czysta przyjemność - ludzkie podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnione, odpowiednia diagnostyka i doskonale dobrane leczenie. Polecam z całego serduszka :-)

Lekarz godny polecenia , przeprowadzał zabieg mojej córce zerwanego wiązadła w kolanie.Zabieg przeprowadzony super bez żadnych komplikacji, Pan doktor dokładnie wytłumaczył na czy zabieg polegał i jak postępować po zabiegu. Córka w szpitalu w Myślenicach na oddziale ortopedii dzięki miłej atmosferze zarówno ze strony lekarzy jak i pielęgniarek czuła się jak w domu, wszyscy bardzo mili i uprzejmi .W dużej mierze to zasługa Ordynatora , że potrafił dobrać taki personel.

Absolutnie nie polecam! Trafiłam do pana doktora (gabinet prywatny w trybie nagłym koszt wizyty 300 zł) z zerwanym ścięgnem Achillesa, które wymaga szybkiej interwencji chirurgicznej. Pan doktor powiedział mi, że owszem może to zoperować na drugi dzień ale prywatnie w gabinecie za 6 tys. zł. Kiedy mu powiedziałam że mnie nie stać wypisał mi skierowanie do szpitala na którym uwaga - ordynator oddziału "zapomniał" napisać "pilne" i nigdzie nie chcieli mnie przyjąć. Pewnie liczył na to, że jak odbiję się od wszystkich drzwi to wrócę do niego i zapłacę :/ Dopiero po wizycie w poradni w Rabce na drugi dzień dostałam prawidłowe skierowanie i w ten sam dzień zostałam przyjęta do szpitala w Nowym Targu i operowana, a wszyscy lekarze się dziwili jak pan doktor mógł w taki sposób potraktować pacjenta.

nie oglądając wyników badań stwierdzi,że noga (stopa) będzie już zawsze bolała bo takie są stawy...

ekstra lekarz bardzo dobry fachowiec pomogł mi przywrócić do formy kolano po kontuzji polecam

Bardzo dobry lekarz, Fachowiec. Uprzejmy, nikogo nie pozostawia bez pomocy.

Bardzo dobry lekarz, Fachowiec. Uprzejmy, nikogo nie pozostawia bez pomocy.

Okropny bufon nie szanuje ludzi uważa, że jest najważniejszy

Okropny bufon nie szanuje ludzi uważa, że jest najważniejszy

Dr.Ślęczka jest najlepszym lekarzem jakiego kiedykolwiek miałam okazje spotkać.Uwielbiam Go:P

Przesympatyczny człowiek,znakomity fachowiec.Bardzo pomógł mojemu synowi,poświęcił mu bardzo wiele uwagi w trakcie blisko rocznej terapii po ciężkim urazie kolana.Polecam!!!

Ja tu nie będę chwalić dr Ślęczkę bo według mnie on na to nie zasługuje.Parę lat temu kiedy u niego byłam zachował się wobec mnie skandalicznie do tego nie tłumacząc mi w ogóle powagę sprawy mojego stanu zdrowia.Nie uważam go również za takiego dobrego specjalistę na pewno są od niego lepsi a co do zachowania to może się zmienił-oby.Ja w każdym razie już nigdy do niego nie pójdę i odradzam innym.