lekarz Paweł Słojka

Lekarz rodzinny

Wspaniały człowiek i lekarz. Kompetentny i rzetelny. Wszystko wytłumaczy i przepisze wszelkie możliwe badania do zrealizowania. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Wysłucha, zleci szereg badań w ceu zdiagnozowania choroby. Szczerze polecem, najlepszy lekarz jakie go znam.

Godny zaufania lekarz, dobry człowiek. Przejmuje się pacjentkami i ich problemami, nie bagatelizuje,nie lekceważy nawet najmniejszych wątpliwości pacjentki. Cierpliwy i skrupulatny

Moim zdaniem naprawde dobry lekarz, kompleksowo podchodzi do pacjenta, tlumaczy chorobe, nie skapi badan, naprawde szczerze polecam!