lekarz Paweł Sobczyński

Witam, Miałem szybką akcje z okiem, uszkodzenie twardówki i krwawienie naczyniowe. Lekarz mnie od ręki przebadał, bez problemu, bez zwłoki, bez jakichś dziwnych chorych akcji typu gdzie jest skierowanie ... no mega gość. Po badaniu dostałem receptę, jasna informacje co się dzieje z okiem i co dalej powinienem robić. Panie doktorze jest Pan godny polecenia ! Z poważaniem Kamil

Witam,

Z poważaniem
Kamil

Jesli ktos ocenia czas poswiecony pacjentowi na 4 to powinien to porownac z innym okulista. Bylam pacjentka seniora Sobczynskiego, teraz z dzieckiem (wada wrodzona) jestesmy pocjentami jego syna, nie widze roznicy, swietne podejscie do malych pacjentow, i osob starszych. Nie ma roznicy czy korzysta sie z porady prywatnej czy w przychodni - doktor tak samo dokladnie bada.

cała moja rodzina tj 5 osób korzysta z porad Pana dra Pawła

cała moja rodzina tj 5 osób korzysta z porad Pana dra Pawła

Ja wcześniej leczyłam się u ojca P.Doktora, chodziłam jeszcze do niego jako małe dziecko no, ale niestety teraz moja córeczka odziedziczyła moją wadę wzroku. Czy ktoś mógłby podać mi nr. tel. do Pana Sobczyńskiego. Myślę, że skoro nie zawiodłam się na tacie P. Doktora to i na P.Pawle się nie zawiodę :) Pozdrawiam :)

Jestem pacjentka Pana doktora od wielu lat i nie wyobrażam sobie zmiany okulisty.

Bardzo miły i profesjonalny doktor. Przychylnie nastawiony do pacjentów.Mimo nawału pacjentów, nigdy nie odmówi pomocy. Kiedyś, wychodził już ubranu i spakowany z gabinetu i na moją nieśmiałą prośbę zgodził się wrócić i przebadać córkę. Dziękuję.

Mimo, że wyprowadziłam się z Jarosławia, nie wyobrażam sobie zmiany okulisty. Rewelacja!!!