lekarz Paweł Sowa

Psychiatra

Zupełnie nie rozumiem nieprzychylnych komentarzy. W mojej ocenie Pan doktor jest niespotykanie ciepłym i empatycznym człowiekiem. Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba i wysłucha ze wszystkim. A już ostatnie o co można go posądzić to brak kultury, o co został tu oskarżony. Mam wrażenie, jakbym czytała o innym lekarzu. Ja żadnych problemów z wizytami nie miałam, diagnozy były trafione a leczenie skuteczne. Będę polecać tego lekarza każdemu.

Świenty lekarz, doskonale dobrał elki do mojej choroby, empatyczny, troskliwy, pełen zrozumienia, poświęcił mi bardzo dużo czasu, widać że zna się na leczeniu, bo jest ordynatorem w szpitalu w Nowym Sączu.

Piotr napiszę krótko naśle na sowę UOKIK i sprawdzą go czy stówki lecą legalnie bo mam wątpliwości do jego działalności.

Dwa i pół roku temu zachorowałem na mocną chorobę psychiczną spowodowaną dużym przeciążeniem emocjonalnym. Spędziłem kilka długich i wyczerpujących tygodni na oddziale psychiatrycznym w Nowym Sączu. Aby skutecznie uzdrowić człowieka należy brać pod uwagę nie tylko stan fizyczny lecz także nadszarpnięty stan duszy. Z całą pewnością nie biorą tego aspektu pod uwagę większość lekarzy z oddziału psychiatrycznego w Nowym Sączu: lek. Artur Broda, lek. Kuchliński, i oczywiście lek. Paweł Sowa. Ja rozumiem, że obecny świat jest jeszcze w epoce kamienia łupanego - wyżej wymienione osoby muszą się jeszcze sporo nauczyć życia. Nie oznacza to jednak, że będę pokornie milczał.
Lekarz oschły, nieuprzejmy, niewychowany. Im więcej pacjent cierpi, tym szerszy pojawia się uśmiech na jego twarzy. Przestrzegam państwa przed wyżej wymienionym osobnikiem.
Ze swojej strony mogę Panu zaproponować systematyczne lekcje dobrego wychowania na które udzielę Panu 5 procentowego rabatu. Dotyczy to również pozostałych wymienionych przeze mnie osób.
Większość pielęgniarek i salowych z oddziału psychiatrycznego w Nowym Sączu pod warstwą czerwonych szminek na ustach, skrywa swe prawdziwe oblicze. Jest sztuczna, arogancka, potrafi śmiać się prosto w twarz z cudzego nieszczęścia.
Życzę wszystkim pacjentom dużo dobrego w życiu, umiejętnego i świadomego wyboru lekarza prowadzącego! :-)
Krzysztof

Bardzo dobry lekarz. Jest kompetentny szczegółowo określa istotę problemu. Jest empatyczny a dobrze dobrane leki działają tak jak powiedział. bardzo mi odpowiada jego sposób podejścia do problemu i pacjenta.

Konkretna i szybka diagnoza (trafna)oraz trafny i zdecydowany w podejmowaniu leczenie, daje się odczuć bardzo dobrą znajomośc wykonywanego zawodu, widać że za nim stoi duże doświadcznie zawodowe.Polecam skorzystać z jego usługi warto.

arogancki,uważa pacjenta za coś gorszego z powodu choroby..moim zdaniem

arogancki,uważa pacjenta za coś gorszego z powodu choroby..moim zdaniem

Nie podchodzi do problemów pacjentów w sposób profesjonalny a ich rodziny traktuje jak intruzów. Wydaje byle jakie porady, nie patrzy na dobro pacjenta.

profesjonalny wzbudza zaufanie. Leki zapisane przez niego naprawdę pomagają.

profesjonalny wzbudza zaufanie. Leki zapisane przez niego naprawdę pomagają.

Wizyta okazała się niezwykle skuteczna. Depresja szybko ustępuje. Trafny dobór leków i objaśnienie istoty choroby. Widać że lekarz ma duże doświadczenie i potrafi diagnozować pacjentów.

Wizyta okazała się niezwykle skuteczna. Depresja szybko ustępuje.